„Zagraliśmy bardzo niebezpieczny mecz”.

„Zagraliśmy bardzo niebezpieczny mecz”.

Carlosa CanteroTrener Casademont Zaragoza był bardzo zadowolony po zakończeniu meczu z Jairesem de Murcia. Trener podkreślił duży wysiłek fizyczny, jaki włożyli jego zawodnicy po długiej podróży, jaką odbyli w ubiegłą środę do Polski na rywalizację w Eurolidze.

Jestem bardzo zadowolony z meczu, myślę, że podeszliśmy do niego bardzo poważnie. Po zaległościach związanych z podróżami nie było łatwo przyjechać tutaj, grać i wygrywać. W dalszym ciągu dostosowujemy kwestię minut, abyśmy mogli jak najszybciej przywrócić siły. Oznacza to, że inni dodają i wyróżniają się, co mnie bardzo cieszy. „Zawodnicy, którzy wcześniej grali mniej minut, biorą na siebie coraz większą odpowiedzialność” – powiedział Cantero.

Trener Realu Madryt pochwalił także „wspaniałą pracę” wykonaną przez jego zespół w pracy defensywnej.Co pozwoliło mu odnieść jedenaste zwycięstwo z rzędu. „W obronie byliśmy bardzo dobrzy, a kiedy w końcówce musieliśmy trochę przycisnąć, aby utrzymać wynik, zrobiliśmy to. „Jestem bardzo szczęśliwy” – potwierdził Cantero, myśląc już o następnym meczu w lidze Euroliga, która w środę zabierze Casademont Zaragoza do Rumunii i zmierzy się z Cepsi.

Atkinson, zero minut

Jedną z zawodniczek mających problemy fizyczne jest Tanaya Atkinson. Tak naprawdę Amerykanin nie zagrał ani minuty w niedzielnym meczu rozegranym w mieście Alcantarella w Murcji.

w ten sposób, Cantero zdecydował się dać odpocząć jednej ze swoich wielkich gwiazd, która również nie wykonała swojego zwykłego koła rozgrzewkowego w tym samym tempie, co jej koledzy z drużyny. Rozwój Atkinsona w ciągu najbliższych kilku godzin zadecyduje o tym, czy będzie on w stanie rywalizować w środę z Sipsim.

Kolejną nowością niedzielnej imprezy był debiut na froncie Michaeli Pivec.. Amerykanka przybyła do Casademont Zaragoza 23 listopada w zastępstwie Heleny Auma, która zadebiutowała w Eurolidze przeciwko Leblanc, ale dziś dostała pierwszą szansę w wyjściowym składzie. Zespół zewnętrzny odpowiedział na pewność siebie Cantero 5 punktami, 8 zbiórkami i 5 PIR.

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

"Pionier w mediach społecznościowych. Miłośnik muzyki. Zły student. Introwertyk. Typowy fan piwa. Ekstremalny webinnik. Fanatyk telewizji. Totalny ewangelista podróży. Guru zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *