Zamień swoje teksty w piosenki za pomocą sztucznej inteligencji

Zamień swoje teksty w piosenki za pomocą sztucznej inteligencji

the sztuczna inteligencja Sztuczna inteligencja zrewolucjonizowała świat technologii, umożliwiając nam robienie rzeczy, o których nawet nie wiedzieliśmy, że są możliwe. Jednym z sektorów, do których dotarła ta zmiana, była muzyka. Chociaż jesteśmy już przyzwyczajeni do aplikacji, które pozwalają nam tworzyć elektroniczne bazy i miksować różne melodie, teraz dzięki the Możesz stworzyć piosenkę z prostego tekstu.

Omawiana aplikacja, która pozwala to zrobić, nazywa się iMyFone VoxBox Nie tylko konwertuje tekst na piosenki, ale służy również do udźwiękowienia serii zdjęć, tworząc np. film dokumentalny. Innym obszarem, w którym ta aplikacja jest przydatna, jest Terapia muzycznaAby pomóc pacjentom komponować własną muzykę.

dobroć Te aplikacje są łatwe w użyciu Dla ludzi, którzy nie mają dużej wiedzy muzycznej.

Jak to działa

Jeśli chcesz dowiedzieć się, jak to działa, po prostu pobierz wspomnianą aplikację i wybierz opcję Zamień tekst w piosenkę. Tam wystarczy wybrać głos piosenkarza, który obejmuje znane osobistości, takie jak Obama, Biden lub SpongeBob, oraz język i styl. W ten sposób jednym kliknięciem otrzymasz utwór muzyczny.

Możesz wyeksportować swoje dzieła w różne formatyw tym popularne pliki MP3 i WAV, i można je odtwarzać na wszystkich systemach operacyjnych, niezależnie od tego, czy jest to telefon komórkowy, tablet czy komputer.

wyrażenie

Jeśli wręcz przeciwnie, chcesz dodać dźwięk do niektórych zdjęć, powinieneś kliknąć 'Tekst na mowę’, I powtórz powyższe kroki.

Inną rzeczą, którą możesz zrobić, jest odtwarzanie dźwięku kogoś mówiącego. Wystarczy poprosić aplikację, aby śpiewała lub mówiła jako głos.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *