Zrobili tak niesamowity opad, że Bethesda dała im pracę

Zrobili tak niesamowity opad, że Bethesda dała im pracę

Redakcyjny: gry / Facebook / Świergot / youtube / Instagram / Aktualności / niezgoda /kabel

„Zatrudnij fanów!” To jest coś, co często jest wyrażane w mediach społecznościowych po tym, jak firmy podejmują niesamowite kreatywne decyzje i widzimy fanów robiących wspaniałe rzeczy, pokazujących swój talent. Wydaje się, że ta rada dotarła do uszu Bethesdy, ponieważ niedawno zaoferowali pracę nad dwoma programistami, którzy stworzyli imponujący mod do Krople.

W tym tygodniu oficjalne konto Fallout: Londynniesamowita i ambitna adaptacja Fallout 4 Co wygląda na oficjalne rozszerzenie, podzielili się nieoczekiwanymi wiadomościami. Okazuje się, że Bethesda ich zadzwoniła, ale nie po to, żeby zrzucić mod czy coś w tym rodzaju. W rzeczywistości studio było pod wrażeniem tego, co osiągnęli i zaoferowało im pracę.

Jeśli chodzi o powyższe, Ryan Johnson, jeden z wiodących deweloperów Fallout: LondynNowa asystentka projektanta Bethesdy. Warto zaznaczyć, że ten temat nie pozostawi projektu porzucony, gdyż przygotował kilka dokumentów projektowych, aby reszta zespołu mogła dalej nad nimi pracować. Fallout: Londynn pomimo jego nieobecności.

Co zaskakujące, Johnson nie był jedynym członkiem Fallout: Londyn który otrzymał ofertę od Bethesdy. Dzieje się tak, że Dean Carter, szef projektu, otrzymuje ofertę pracy w Double Eleven, aby być częścią rozwoju i opad 76. Carter odrzucił jednak propozycję kontynuowania pracy Fallout: Londyn.

„Ważne jest, aby pamiętać, że wiele osób korzysta z projektów edycji na dużą skalę, aby rozwinąć swoje CV i wejść do branży, ale niektórzy ludzie [como Carter]Naprawdę robią to dla społeczności, zespołu i dla Ciebie. Zespół powiedział w Fallout: Londyn.

Powiązane wideo: raport informacyjny

Co to jest Fallout: Londyn?

Na wypadek, gdybyś się zastanawiał, powiemy ci to Fallout: Londyn To wentylator stworzony dla Fallout 4. To projekt wielkości DLC, w którym deweloperzy zabierają nas w postapokaliptyczną przygodę do Londynu w Anglii.

Możesz dowiedzieć się więcej o tym ambitnym trybie poniżej:

Fallout: Londyn Nie ma jeszcze daty premiery. Musisz więc uzbroić się w cierpliwość, aby wypróbować tę ambitną, stworzoną przez fanów część.

Co myślisz o tym nowym? Czy poszedłbyś do Bethesdy, gdybyś był umiarkowany i zaoferowali ci pracę? Powiedz nam w komentarzach.

Podążać ten link Aby zobaczyć więcej wiadomości na temat Krople.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.