Zwiększy liczbę punktów ładowania o 28%

Zwiększy liczbę punktów ładowania o 28%


FirmyBudimex Mobility agresywnie wkracza na polski rynek i dotrze do 140 publicznych punktów ładowania

Benjamina Santamarii

  • Benjamina Santamarii
  • Ekonomista, analityk i wykładowca studiujący na poziomie magisterskim na kierunku pedagogika. Redaktor ds. ekonomii w OKDIARIO i autor książki „Economics over Time” w IJM

Mieszanka ciała zapewniająca mobilnośćspółka zależna Ferrovial W Polskaliczba stacji ładowania samochodów elektrycznych i hybrydowych w kraju słowiańskim wzrośnie o 28%, do 140 punktów, podają źródła w branży OKDIARIO. Infrastruktura zostanie udostępniona użytkownikom pod koniec 2024 roku i zostanie w pełni wybudowana ChorzoWażne miasto. Spółka jako jedyna złożyła ofertę w przetargu na realizację projektu. Dzięki temu procesowi hiszpańska firma zyskuje coraz większą popularność na terytorium Polski, w miarę jak biznes się rozwija i zbliża do głównego operatora Stacje elektryczne (Stacje benzynowe dla samochodów elektrycznych) w kraju słowackim Greenway Polska.

„Budimex Mobility jest spółką zależną Budimeksu dedykowaną m.in budynek I konserwacja Punkty ładowania pojazdów elektrycznych w Polsce. Źródła podają, że firma rozpoczęła właśnie projekt w stosunkowo ważnym mieście w regionie, co pozwoli jej na silniejszą obecność w kraju.

Budimex jest spółką zależną Ferrovialu w Polsce. Ponadto firma uznawana jest za najważniejszą firmę budowlaną w kraju. Firma jest odpowiedzialna za budowę i utrzymanie wielu autostrad, linii kolejowych, lotnisk i obiektów komercyjnych. Podobnie firma jest obecna w branżach takich jak energiaPrzemysł i środowisko. W październiku firma oddała do użytku autostradę łączącą wnętrze Polski morze Bałtyckie. Mostostaluspółka zależna Acciona, również była zaangażowana w projekt.

Ładowanie samochodów elektrycznych (Zdjęcie: GETTY).
Ładowanie samochodu elektrycznego. (Zdjęcie: Getty)

Nowe punkty Ferrovial w Polsce

Nowe punkty ładowania zostaną zainstalowane w… Chorzow północnej Polsce, liczącej ponad dwa miliony mieszkańców” – wyjaśniają te same źródła. Region położony jest niedaleko granicy Republika Czeska I na podstawie Słowacja„Zatem projekt jest bardzo interesujący i strategiczny.”

Do chwili obecnej firma powiązana z Stacje elektryczne Z Ferrovial w Polsce działa tylko w Cztery gminy: Szczecinje, Poznańiew, Bydgoskie, Gorzowiy Wielkopolskie. Tym samym Corzó jest piątym miastem, które znalazło się na liście.

Tam Budimex Mobility utworzy ich łącznie 31 Stacje ładowania W różnych rejonach miasta. Firma była „jedyną, która wzięła udział w przetargu”, więc będzie odpowiedzialna za „zaoferowanie możliwości pobierania”. Pojazdy elektryczne i hybrydowe W każdym rejonie miasta.

the Unia Europejska Zdecydowano, że „po 2035 roku nie będzie już można oferować z nim samochodów Silnik spalinowyI „wymiana go na elektryczny”. Z tego powodu „wiele miast w Europie realizuje podobne projekty, a Budimex nie chce pozostać w tyle”.

W rzeczywistości, Rada Europejska „Głównym celem rozporządzenia w sprawie infrastruktury paliw alternatywnych jest zapewnienie obywatelom i przedsiębiorstwom dostępu do: Odpowiednia infrastruktura sieciowa Do ładowania lub zasilania pojazdów lądowych i statków paliwem alternatywnym.

W tym kontekście Ferrovial próbuje „Zdobądź ziemię Według źródeł dla firm takich jak GreenWay, który ma około 1600 publicznych punktów ładowania rozmieszczonych w całym kraju. Krótko mówiąc, budowanie i utrzymywanie tej infrastruktury „jest Biznes kwitnie Co przyciąga uwagę wielu firm. „Niektórzy z nich nie znajdują tej niszy w swoim kraju, ale Europa jest duża i możliwości mogą pojawić się w każdym kraju”.


You May Also Like

About the Author: Ellen Doyle

"Introwertyk. Myśliciel. Rozwiązuje problemy. Specjalista od złego piwa. Skłonny do apatii. Ekspert od mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany fanatyk jedzenia."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *