Nowa polska królowa LGBTQI + krótka seria Netflix

Nowa polska królowa LGBTQI + krótka seria Netflix

Po długiej, kilkudziesięcioletniej nieobecności, słynny paryski krawiec i drag queen wraca do rodzinnego miasta w Polsce, by załatwić sprawy z córką, to audiowizualna opowieść z emocjonalnymi scenami i epizodami trwającymi niecałą godzinę.

królowa Można postawić na stole ojcostwo kogoś ze społeczności LGBTQI+. Ta polska seria została stworzona przez Lucas Kuźmiki s Arne Asgerson Nawet katalog Netflix stał się jednym z najczęściej komentowanych krótkich seriali na tej platformie ze względu na jego oryginalność, zbiegając się z czerwcowym świętem grupy.

Oficjalne podsumowanie tej produkcji brzmi następująco: „Po dziesięcioleciach nieobecności słynny paryski krawiec i drag queen wraca do rodzinnej Polski, by naprawić relacje z córką”.

To audiowizualna opowieść z emocjonalnymi scenami i epizodami trwającymi niecałą godzinę. Bohater tego odcinka staje w obliczu dość katastrofalnego spotkania z wnuczką i córką, których nigdy wcześniej nie znał. Wśród tematów poruszanych w tym spektaklu są tajemnice rodzinne oraz walka o samoakceptację i szacunek dla naszych bliskich.

Jak dotąd ta rata telewizyjna ma dość pozytywną ogólną ocenę dzięki jakości narracji. Według doniesień jest to „miękki, ale mocny dramat o człowieku, który sądził, że jest pewien swojej tożsamości, odkrywa rzeczy o sobie w podeszłym wieku i staje się dla niego lepszym człowiekiem”.

Bez wątpienia to bardzo ciekawa historia, którą można zobaczyć nawet miesiąc po świętowaniu LGBTQI+ Pride Day. królowa Występuje w nim obsada prowadzona przez Andrieja Ciorina, Marię Peszek, Kovę Rheę, Julię Cetnicę, Antoniego Borowskiego, Pawła Koslika, Henrika Nipodika, Piotra Witkowskiego, Soę de Meuse, Kionę i Mariusa Ząbkowskiego.

28 czerwca każdego roku społeczności LGBTQ+ świętują Międzynarodowy Dzień Dumy, jako sposób na uhonorowanie mniejszości, które walczyły o akceptację i swobodę życia. Netflix jest jedną z platform, które dołączyły do ​​tegorocznych obchodów i dodały do ​​swojego katalogu produkty, które świętują tę datę, jak choćby przypadek co jest wto polski mini serial, który od premiery 23 czerwca wspina się w rankingu trendów.

OST serii jest niesamowity, ale jednym z ostatnich tematów jest legendarna i kontrowersyjna piosenka Cher „Gdybym mógł cofnąć się w czasie”, motyw, który przypomina nam, że „Gdybym mógł cofnąć się w czasie”, nie zrobilibyśmy tego popełnisz wiele błędów, a życie będzie dla nas łatwiejsze. Cały motyw muzyczny z dobrymi intencjami, zdrowy i ludzki, otaczający ten polski dramat @mundiario

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Niezależny przedsiębiorca. Komunikator. Gracz. Odkrywca. Praktyk popkultury."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *