Wideo: „Polònia” wykonała cover utworu „As Bestas”, parodiując niedawną kłótnię pomiędzy Feijóo i Sánchezem: „Kim jesteś, Bruce Sprinterze?”

Wideo: „Polònia” wykonała cover utworu „As Bestas”, parodiując niedawną kłótnię pomiędzy Feijóo i Sánchezem: „Kim jesteś, Bruce Sprinterze?”

Polska Do TV3 W czwartek naśmiewał się z krytyki kierowanej pod jego adresem Alberto Nuneza Viejo Do Pedra Sancheza Za wizytę w La Coruña z własną wersją Asy bestiewielokrotnie nagradzany film reżysera Rodrigo Soroguína, którego akcja rozgrywa się w Galicji.

Na filmie wciela się w rolę popularnego przywódcy Kiko Nouvelprzejmuje rolę Luisa Zahiry, aby wcielić się w niego „outsider” Sanchez PepPlaza Inspirowany jest postacią Francuza Denisa Minoucheta.

Czy wiesz, że w dawnych czasach socjaliści doszli do władzy, ponieważ uważali, że jesteśmy skorumpowani? Gówno? Czy wyglądam na skorumpowanego?– zapytał przy barze, powtarzając jedną z sekwencji z taśmy.

Rysunek zatytułowany Także ankietykontynuuje serię wydarzeń równą tym z filmu i zawiera także słynne polemiczne zdanie wypowiedziane przez Feijóo: „Za kogo się uważasz, Bruce Sprinterze?„.

Parodia kończy się hukiem Isabel Diaz Ayuso Podobnie jak siostra galicyjskiego polityka, która goni szefa rządu po lesie i sugeruje, aby dał swojemu zwierzakowi imię „Perro Sanchez”.

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Niezależny przedsiębiorca. Komunikator. Gracz. Odkrywca. Praktyk popkultury."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *