Maria Chang: kim jest Suki, wiek, waga, partner, seriale i filmy

Maria Chang: kim jest Suki, wiek, waga, partner, seriale i filmy

Netflixa

Poznaj 5 faktów o nowej wschodzącej gwieździe Netflixa.

© Getty Images dla NetflixMaria Chang podczas premiery Avatar: Ostatni władca powietrza w egipskim teatrze w Hollywood.

Awatar ostatniego maga powietrza właśnie został wydany i chociaż w produkcji aktorskiej Netflix występuje Gordon Cormier, Osobą, która wywołała sensację i stała się trendem wyszukiwania na całym świecie, jest aktorka Maria ChangWięc ci powiemy zco daje życie Suki, Plus szczegóły, takie jak to, czy znany jest jej wiek, czy ma partnera, i 5 faktów, których prawdopodobnie o niej nie wiedziałeś.

Serial aktorski jest adaptacją serialu animowanego Nickelodeon, w którym Aang, młody Awatar, próbuje opanować cztery żywioły: wodę, ziemię, ogień i powietrze, aby przywrócić równowagę w świecie zagrożonym przez Naród Ognia. Po drodze dołączają do niego Katara i Sokka z Plemienia Wody, a także wielu innych przyjaciół, którzy pomogą mu osiągnąć cel…

Jedną z powracających postaci w historii, którą już znamy, jest Sookiewojownik i Aktorka ją grająca wzbudziła ciekawość wśród widzów już oglądających serial, którzy twierdzą, że nie tylko ma dobrą chemię z Sokką, ale jej występ jest jednym z najbardziej zapadających w pamięć.

+ Kim jest Maria Chang, aktorka grająca Sookie w Avatarze?

Maria Zhang to chińska aktorka urodzona w Polsce. 8 sierpnia 1994 roku w ten sposób Obecnie ma 24 lata. Jego popularność wzrosła w skali globalnej Zagraj w Suki V Awatar ostatniego maga powietrza.

Kim jest Suki? że to Przerażający przywódca Wojowników KyoshiElitarna siła bojowa złożona wyłącznie z kobiet, której celem jest ochrona społeczeństwa i ideałów stworzonych przez Awatara Kyoshi.

Mimo młodego wieku, Kariera zawodowa Zhanga rozpoczęła się w 2018 rokuWedług danych IMDbgdzie jest to również wskazane Łącznie brałem udział w 5 projektach:

  • Ciągłośćkrótki film z 2018 roku, w którym dało się życie
  • Droga Mamofilm krótkometrażowy z 2020 roku, w którym dała życie Vivian
  • WokInProgress: serial komediowyGrana przez Annie Dinh
  • Wszystko, na co mogłem mieć nadziejęKrótki film z 2022 roku, w którym dała życie Jennifer
  • Awatar: Ostatni Władca WiatruZagraj w Suki

Aktorka ma obecnie nieco ponad 67 300 obserwujących na InstagramieChociaż jesteśmy pewni, że popularność aktorki będzie rosła wraz z jej sukcesami Awatar ostatniego maga powietrza.

+ 5 faktów o Marii Chang, których prawdopodobnie nie znasz

  1. Maria urodziła się w Polsce, jej matka jest Polką, a ojciec ChińczykiemJednak od najmłodszych lat dorastała w Pekinie, a później przeniosła się do Kalifornii. Aktorka zdradziła, że ​​jej rodzice są artystami, więc wiedziała, że ​​ona też będzie.
  2. Dzięki życiu w różnych krajach i swoim przodkomAktorka jest wielojęzyczna i mówi po rosyjsku, polsku, chińsku i angielsku.
  3. Jak wynika z wywiadu, jakiego udzielił, Maria zakochała się w aktorstwie, gdy brała udział w przedstawieniu teatralnym Alicja w Krainie Czarów w Polsce.
  4. Na portalach społecznościowych aktorka nie dzieliła się żadnymi wskazówkami na temat posiadania partnera. Dlatego też, chociaż nie zostało to potwierdzone, Wszystko wskazuje na gwiazdę Awatar ostatniego maga powietrza Ona jest singielką.
  5. Aktorka zwróciła na to uwagę Jej inspiracje to Natalie Portman i Emilia Clarke.

rekonesans Czy uważasz, że Maria Chang jest jedną z najlepszych postaci w Avatar the Last Airbender?

Czy uważasz, że Maria Chang jest jedną z najlepszych postaci w Avatar the Last Airbender?

Wszyscy w obsadzie są dobrzy

Głosowało już 16 osób

Dziennikarz zajmujący się rozrywką i kulturą z ponad ośmioletnim doświadczeniem medialnym w Meksyku. Od 2023 roku Jonathan jest pisarzem zajmującym się rozrywką w Spoiler, gdzie specjalizuje się w pisaniu o serialach, filmach, reality show i popkulturze. Pracował dla takich mediów jak El Universal i Grupo Reforma zajmując się rozrywką i kulturą. Posiada tytuł licencjata z dziennikarstwa, ma na swoim koncie filmy, seriale, wystawy, festiwale i koncerty.

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Niezależny przedsiębiorca. Komunikator. Gracz. Odkrywca. Praktyk popkultury."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *