Nadeszło „Bagno”, serial policyjny, w którym ciała wynurzają się z wody

Nadeszło „Bagno”, serial policyjny, w którym ciała wynurzają się z wody

Netflix udostępnił trzeci sezon popularnego serialu sensacyjnego Bagno. Nosi tytuł „Millennium”, a tajemnica brzmi: W wyniku powodzi, która nawiedziła Polskę latem 1997 roku, w lesie zaczynają wyłaniać się z wody ciała… i wiele tajemnic, sięgających przerażającej przeszłości.

Podsumowanie Netflix wyjaśnia Bagno„, którego trzeci sezon „Millennium” składa się z 6 odcinków: „Kiedy powódź stulecia odkopuje w lesie Grunty” w Polsce kolejne ciało, to z kolei „odsłania korupcję, stare sztuczki i tajemnice II wojny światowej” .”

W serii Bagno Szczegóły są ważne. Kiedy wały zniszczą, ulewne wody zalewają część miasta i Las Grunty, odsłaniając ludzkie szczątki w zalesionym terenie, a także ciało nastolatka: domniemanej przypadkowej ofiary katastrofy. to to?

Plakat do serialu „Błota”, którego trzeci sezon „Milenio” olśniewa fabułą.

Te dwa wydarzenia, niepowiązane ze sobą wyraźnie, skrywają szereg tajemnic. Tym samym Grunty staną się miejscem zbrodni, którą zajmują się Anna Jas (Magdalena Ruczka), nieugięta warszawska policjantka i miejscowy inspektor Adam Mika (Lukacs Semlat).

Tymczasem Piotr Zarzycki (Dawid Ogrodnik) wraca do miasta jako redaktor naczelny gazety „Kurir”, a Vitold Wanić (Andrej Severin) zdaje się znać odpowiedzi na niemal wszystkie pytania policji. Ale rodzi się człowiek, trawiony wspomnieniami, które nie pozostawiają mu ani chwili spokoju. Co się z nimi stanie?

„Bagno” to serial detektywistyczny ukazujący ciała wynurzające się z wody

Policjanci i dziennikarze spotykają się, aby rozwiązać zagadkę „Bagno”.

Bagno („Into the Swamp”, jak się go też nazywa) to nie tylko pełna intryg kryminał: to także okno na wspaniałe lata 90. w Polsce, czas przemian i odkupienia. Producentem serii jest Frame sp. z oo, dystrybuowany przez Netflix, którego reżyserem i współscenarzystą jest Jan Holubek oraz Casper Pajon.

Zapowiedziano już trzeci sezon serialu „Milenio”. Dwie dziewczynyAlbo mocno wzbudza intrygę: „Słyszałeś o ciałach w Gruntach?” – ukazał się lokalny dziennik „Kurier”. Po panoramicznym widoku lasu zobaczysz przerażające szczegóły ciał znalezionych tam po powodzi i opadaniu wody, a także życie – i pochodzenie – wszystkich, których odnaleziono.

Bagno Eksploruje jeden z głównych wątków polskiego serialu: związek aktualnych zbrodni z historią kraju, ukryte fakty, w tym przypadku od czasów II wojny światowej. Świetny serial i potężna tajemnica, którą możesz oglądać w serwisie Netflix.

W każdym sezonie Bagna pojawiają się w Polsce przerażające przypadki.

Kadr z filmu „Bagno: Millennium”

  • Magdaleny Ruszki
  • Łukasz Simlat
  • Dawid Ogrodnicki
  • Andre Soerina

Zwiastun filmu Bagno: Millennium

_

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Niezależny przedsiębiorca. Komunikator. Gracz. Odkrywca. Praktyk popkultury."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *