Badminton Rinkonada zmierzy się z Klubowymi Mistrzostwami Europy 2022 w Polsce

Badminton Rinkonada zmierzy się z Klubowymi Mistrzostwami Europy 2022 w Polsce

Zaktualizowano:

Ratować

Z nienaruszoną iluzją, Klub badmintona Rinkonada Pojechałem do polskiego miasta Białegostoku w tę niedzielę. Minęło dziesięć lat bez udziału w turnieju European Badminton „Champions”. Najdłuższy, który kończy się we wtorek o godzinie 10.00, Kiedy zadebiutował przeciwko mistrzowi Polski SMS Pialistok I z kim zawodnik zagra na basie do ćwierćfinału. Wszystkie mecze odbędą się Stadion Kampusu Szkół Rolniczych w Białymstoku, Poziom drużyny od wtorku do czwartku, piątkowe poranne ćwierćfinały, popołudniowe półfinały i sobotnie finały. Badminton to nosorożec Minimalnym celem jest opanowanie grupyI mierz się stamtąd i sprawdź opcje rożne, aby walczyć o medale, które idą do półfinałów.

Ludzie za rogiem wiedzą, że ich drużyna nie jest zbyt pozytywna. Po pierwsze, Sewille wiedziały, że przegrają z preferowanym mistrzem Francji i nie mogą wyjść poza mecz z Colesem do finału. W tym celu Antonio Molina będzie miał całą trasę Anglika i jego galowej trupy Rory Easton, Leona Lee i Tom Wolfton Dla graczy krajowych: Nerea Ivorra, Jaume Pierz, Carlos Piris, Laura Molina czy Marta Molina. W przeciwieństwie do finałowego meczu ligi, w którym nie można ufać Rory’emu Eastonowi czy Leonie Lee, cała drużyna jest opcją dla obrońców, którzy mają w Polsce całą swoją broń, aby zajść jak najdalej.

Tabele poziomów drużyny badmintona Rinkonada — ABC

Z podekscytowaniem i bez presji

Antoniego MolinyPrzed wejściem na pokład samolotu z lotniska w Sewilli do Polski był bardzo podekscytowany możliwością ponownej gry w tym turnieju, który przyniesie tak dobre wspomnienia: „Dzisiaj bez wątpienia pamiętam wiele rzeczy, kiedy przyjechałem tutaj, aby pojechać do Polski. Wiele podróży i w Europie zgromadziło się wiele doświadczeń, choć nie jest to dla nas nowość.. Czuję, że to pierwszy raz. Postaramy się działać dobrze i nie bać się nikogo ani niczego. Myślę, że to pozytywne, że dotarliśmy tam, gdzie jesteśmy, biorąc pod uwagę presję, by być przynajmniej w półfinale w innych wersjach. Tym razem Chodźmy bez stresu i cieszmy się tym doświadczeniemDlatego bez względu na to, co się wydarzy, jesteśmy bardzo dumni z siebie i sezonu, który prowadzimy. Możliwość bycia w Polsce to zwieńczenie wspaniałego sezonu. Planowaliśmy następny sezon, ale granie w Klubowych Mistrzostwach Europy powstrzymało nas od planowania i skupiliśmy się na tych mistrzostwach i wymyśliliśmy lepsze odczucia.

Jeśli chodzi o zespół, Molina widzi pozytywność posiadania wszystkich do mistrzostwa: „Wydaje się to oczywiste. Dodatkowym plusem jest noszenie całej kombinacji. Mam cierń w boku, żeby wiedzieć, co wydarzy się w finale przeciwko naszej drużynie IES Zamówienie, Ale to już przeszło byka. Tak jak to jest zupełnie normalne, że Rory i Leona są z nami w Polsce, nigdy nie usprawiedliwialiśmy się, że w finale nie było dwóch kluczowych graczy. Z nimi wszystkimi będziemy walczyć do maksimumCóż, myślę, że cała drużyna nie powinna się nikogo bać.

Badminton Ringconada, która rozpoczyna trasę we wtorek Zmierzy się z Chambly Oise w środę i jednocześnie z Che Lagoense w czwartek (10.00).. Wcześniej w poniedziałek będzie trenował wzdłuż toru na stadionie, na którym będą rozgrywane mistrzostwa, przed rozpoczęciem turnieju. Wszystkie mecze można oglądać na żywo w telewizji Europejskiej Federacji Badmintona.

Spojrzeć na nich
opinie

You May Also Like

About the Author: Eugene Barker

"Przyjaciel zwierząt na całym świecie. Guru sieci. Organizator. Geek kulinarny. Amator telewizyjny. Pionier kawy. Alkoholowy narkoman."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *