Betty J. Kongregacja Diecezjalna, Polska, Ohio

Polska, Ohio (MyValleyTributes) – Betty J. z Polski. De Archangelis, 88 lat, zmarł w swoim domu w piątek rano 26 marca 2021 roku.

Urodziła się 20 czerwca 1932 roku w Youngstown jako córka Michaela i Susan (Chich) Pindasów i dożywotnia rezydentka.

Absolwent Woodrow Wilson High School, przez 30 lat pracował na Wydziale Pomocy Finansowej na Uniwersytecie Stanowym w Youngstown.

Był członkiem Heritage Presbyterian Church. Był członkiem Narodowego Towarzystwa Słowackiego, w którym przez wiele lat prowadził lokalną kapitułę.
.
Wyszła za mąż za swojego męża, Josepha de Archangelisa i zmarła 20 września 1958 r. I 30 października 1996 r.

Została zmarła wcześniej przez jej syna Josepha A. De Argangelis odchodzi; Jego pies, Winston oraz kilka siostrzenic i siostrzeńców.

Oprócz rodziców i męża, pudło zostało poprzedzone śmiercią przez syna Michaela J. De Arkhangels; Cztery siostry, Ann Bobinsack, Susan Pintas, Margaret Debillo i Dorothy Patnaik oraz trzech braci: Michael Pintas, John Pintas i Robert Pintas.

Uroczystość pogrzebowa odbędzie się w poniedziałek 29 marca 2021 r. O godzinie 14:00 w domu pogrzebowym Davis-Becker Funeral Home pastor Annie Parker w Portman.

Znajomi mogą dzwonić od 12:00 do 13:45 przed końcowym nabożeństwem domowym.

Żałoba może zostać wysłana www.beckerobits.com.

Betty J. Aby wysłać kwiaty rodzinie Dioklecjana, zapraszamy do nas Kwiaciarnia.

Hołd telewizyjny zostanie wyemitowany w niedzielę, 28 marca, mniej więcej w następujących godzinach: 8:58 w Fox i 21:58 w MyTV.

You May Also Like

About the Author: Eugene Barker

"Przyjaciel zwierząt na całym świecie. Guru sieci. Organizator. Geek kulinarny. Amator telewizyjny. Pionier kawy. Alkoholowy narkoman."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *