Co to jest Interrail, jak działa, jakie kraje mogę odwiedzić i jak zarezerwować wycieczkę?

On Europejski Interrail może być 50% zniżki Dla młodych ludzi Od 18 do 30 latTa sama grupa wiekowa może skorzystać z 90% zniżki Przyszły hiszpański InterrailZgodnie z zapowiedzią głowy państwa, Pedro Sanchez, na imprezie kampanii w Murcji. Oprócz kapryśnych obietnic wyborczych, Interrail jest rzeczywistością. Jedna z najtańszych opcji podróży I polecany poszukiwaczom przygód.

Ponieważ? Ponieważ to Karnet kolejowy Pozwala podróżować w poszukiwaniu akcji do wielu krajów w danym czasie, niskim kosztem. Pomoc pasażerom Poznaj kulturę i historię krajów starego kontynentu Bez spędzania zbyt wiele czasu w drodze.

Spakuj się na plecach, wygodne buty i trochę problemów Kluczowe elementy tej koncepcji podstawowego doświadczenia, tj InterrailOd pokoleń nazywana jest kwintesencją podróży młodych ludzi ze starego kontynentu.

Co to jest podróż Interrail?

Interrail to przepustka Osobiste i niezmienne Trenuj z tym Każdy obywatel mieszkający w Europie Możesz podróżować dowolnym pociągiem na kontynencie. Dostęp zapewnia bilet Interrail Pass 40 spółek kolejowych, Łodzie I usług Transport publiczny z 33 kraje.

Do tej pory paszporty były wyłączone w kraju zamieszkania, ale jak zapowiedział Pedro Sánchez, to się zmieni. Serwis oferuje jednak oryginalną przepustkę z 1972 roku Globalny bilet InterrailStworzony w ramach obchodów 50-lecia Międzynarodowego Stowarzyszenia Kolei dla uznania 33 krajów, jednak można go kupić w bardzo umiarkowanej cenie. Interrail to bilet krajowy Aby lepiej poznać kraj europejski.

[Interrail: el recorrido perfecto por 30 países de Europa que todo aventurero quiere realizar]

Które kraje dołączają do Interrail?

Naprawdę istnieją Uczestniczą w nim 33 kraje: Niemcy, Andora, Austria, Belgia, Bośnia i Hercegowina, Bułgaria, Chorwacja, Dania, Słowacja, Słowenia, Hiszpania, Estonia, Finlandia, Francja, Grecja, Węgry, Irlandia, Islandia, Włochy, Łotwa, Litwa, Litwa, M. , Holandia, Norwegia, Polska, Portugalia, Wielka Brytania, Czechy, Rumunia, San Marino, Serbia, Szwecja i Szwajcaria.

Ponadto istnieje kilka krajów, które są połączone z Interrail i można do nich dojechać, kupując bilet po niskiej cenie. Wśród nich Albania, Czarnogóra, Macedonia i Turcja.

[Ayuso critica a Sánchez por „regalar vacaciones” a los jóvenes a costa de dejarles „una deuda billonaria”]

Ile kosztuje bilet Interrail?

zależy od Zainteresowania i dostępność podróżnych. Jeśli chcesz odwiedzić wiele krajów lub nie masz planu podróży i chcesz podróżować we własnym tempie, powinieneś kupić Interrail Global Pass. Niska cena tej przepustki Dla młodzieży w wieku od 12 do 27 lat To jest 194 euro za podróż Cztery dni za miesiąc. Jeśli masz szczęście Trzy miesiące Możesz go kupić, aby poznać więcej miejsc Karnet za 711 euro. Raczej te same oferty Pasażerowie w wieku od 28 do 60 lat 258 euro za czterodniową wycieczkę i 947 euro za trzymiesięczną.

Istnieje szeroki wybór tras, z którymi można się zapoznać Witryna Interrail Global Pass: Wyjazdy na pięć lub siedem dni w miesiącu, 10 dni w ciągu dwóch miesięcy, 15 dni w ciągu dwóch miesięcy, 15 dni, 22, jeden miesiąc i dodatkowo dwa miesiące to przykład.

[Sánchez busca el voto joven con un interrail español bonificado al 90% y rebaja el europeo al 50%]

Z drugiej strony, jeśli chcesz dogłębnie poznać konkretny kraj, zaleca się zakup Interrail Country Pass, którego standardowa cena to 51 euro. W tym przypadku ceny uzależnione są od wybranej destynacji. Tak więc podróże interrail Ceny dla Włoch lub krajów Beneluksu zaczynają się od 105 euro; Od 127 Euro do Szwajcarii; Wycieczka do Norwegii kosztuje 148 euro. Na przykład Interrail Global Pass, tak na wszelki wypadek Interrail to bilet krajowy Ceny są różne W zależności od wieku pasażerów.

Można to jednak stwierdzić po zapowiedzi prezydenta rządu Pedro Sáncheza Obniż cenę o połowę Dla młodzieży granica wieku wynosi 30 lat.

Na ile dni ważny jest bilet Interrail?

Od 4 dni do maksymalnie trzech miesięcyInterrail Pass to pojedynczy bilet, który umożliwia swobodne podróżowanie większością sieci kolejowych w Europie.

Jak zarezerwować bilet Interrail?

Po pierwsze, ważne jest, aby sprawdzić oferty specjalne i promocje dostępne w Interrail. Decydując się na przepustkę, czy to Interrail Global, czy kraj, co? Dodajmy to do aplikacji Rozkład jazdy pociągów I skonsultuj to w zakładce „Moja przepustka”.

Należy zaznaczyć, że do urządzenia możemy dodać dowolną liczbę przejść Osoby podróżujące w grupachAle zaleca się, aby nie przenosić go do innego urządzenia, gdy jest już aktywowany do podróży: Muszą podróżować razem na wszystkich etapach podróży.

Należy zauważyć, że w przypadku niektórych przewoźników kolejowych konieczne jest wykupienie dodatkowej rezerwacji miejsca, dla której dostępny jest Interrail Przewodnik i dodatkowa usługa rezerwacji.

Jaka jest różnica między Eurail a Interrail?

Interrail i Eurail to dwie różne usługi, które oferują pasażerom niemal identyczne korzyści Możliwość zwiedzania całej Europy pociągiem. Główna różnica między Eurail i Interrail polega na tym, że ten pierwszy jest skierowany przede wszystkim do pasażerów z całego świata. spoza UE (UE), Interrail jest przeznaczony dla obywateli mieszkających w Europie.

Karnety Eurail Oferują okresy od 3 dni do 3 miesięcy Pozwalają podróżować tylko pociągami UEInterrailery mogą podróżować także poza granice Unii. Kolejną różnicą, na którą należy zwrócić uwagę, jest to, że Eurail jest wymogiem dla pasażerów Ważny paszport Użytkownicy Interrail potrzebują tylko jednego, aby podróżować Dokument tożsamości.

You May Also Like

About the Author: Eugene Barker

"Przyjaciel zwierząt na całym świecie. Guru sieci. Organizator. Geek kulinarny. Amator telewizyjny. Pionier kawy. Alkoholowy narkoman."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *