Diego Umana, gotowy do wyścigu we Włoszech, miał w Polsce świetny wynik

Sportowiec z Bariloche, który wyemigrował do Polski około dwa lata temu w ubiegłą sobotę, wziął udział w 45-kilometrowym teście. Ultra Trail Małopolska Prowadził w regionie Polski. Udało mu się pozostać na czwartym miejscu w kategorii generalnej, W wymagającym wyścigu na dystansach 10, 35, 100 i 240 km.

„Wybrałem czterdzieści pięć kilometrów, ponieważ jest to dla mnie prekursor do kolejnego wyścigu we Włoszech, który jest celem na ten rok” – powiedział. Diego Umana W rozmowie z Komentarze Bariloc, O jego kolejnym zobowiązaniu, które w czerwcu osiągnie 48 tys LaVaredo Ultra Trail, W dziewiątej edycji kolejnego znakomitego włoskiego wyścigu.

Dodał wczoraj o swoim występie: „To był fantastyczny mecz, zaczęliśmy zaraz po przyjeździe, start był od 7 rano do 9 rano, niezły początek, wszystko zaczęło się razem, więc nie zrobiliście„ nie ” nie wiedziałem, w jakiej pozycji się znalazłeś, nie miałeś pojęcia. Wyprzedzałem ludzi i przyszło mi do głowy, że nikt mnie nie wyprzedza, więc przez ostatnie 15 kilometrów dużo odpoczywałem, bo kazano mi dobrze jechać ”- powiedział powiedział ze śmiechem.

„Wynik był bardzo dobry, w kategorii generalnej byłem czwarty, chyba nie było kategorii, ale w kategorii generalnej prawie wszedłem na scenę i przez piętnaście minut myślałem, że nie dam rady. Mam dobre wskazówki na temat Włoch i Wiem, co poprawić, a czego nie, ale mam kilka dni na przygotowania ”- powiedział Umana po zajęciu 4. miejsca w Mamopolskiej.

W minioną sobotę przyznał, że ten Ultra Trail był jednym z najtrudniejszych, jakie kiedykolwiek prowadził w Polsce. „To była duża przypadkowość, tutaj wyścigi zwykle nie są takie, ale do tego czasu nagle się pod górę. Zje twoje stopy. W ciągu sześciu godzin, które biegałem, padało u mnie przez 4 godziny, ślizgasz się dużo z dużą ilością błota jak błoto ”, mimo wszystko, uzyskana dobra przestrzeń jest nadal wysoko ceniona.

Jordan Oyerson

[email protected]

You May Also Like

About the Author: Eugene Barker

„Przyjaciel zwierząt na całym świecie. Guru sieci. Organizator. Geek kulinarny. Amator telewizyjny. Pionier kawy. Alkoholowy narkoman”.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *