Diego Umana, gotowy do wyścigu we Włoszech, miał w Polsce świetny wynik

Sportowiec z Bariloche, który wyemigrował do Polski około dwa lata temu w ubiegłą sobotę, wziął udział w 45-kilometrowym teście. Ultra Trail Małopolska Prowadził w regionie Polski. Udało mu się pozostać na czwartym miejscu w kategorii generalnej, W wymagającym wyścigu na dystansach 10, 35, 100 i 240 km.

„Wybrałem czterdzieści pięć kilometrów, ponieważ jest to dla mnie prekursor do kolejnego wyścigu we Włoszech, który jest celem na ten rok” – powiedział. Diego Umana W rozmowie z Komentarze Bariloc, O jego kolejnym zobowiązaniu, które w czerwcu osiągnie 48 tys LaVaredo Ultra Trail, W dziewiątej edycji kolejnego znakomitego włoskiego wyścigu.

Dodał wczoraj o swoim występie: „To był fantastyczny mecz, zaczęliśmy zaraz po przyjeździe, start był od 7 rano do 9 rano, niezły początek, wszystko zaczęło się razem, więc nie zrobiliście„ nie ” nie wiedziałem, w jakiej pozycji się znalazłeś, nie miałeś pojęcia. Wyprzedzałem ludzi i przyszło mi do głowy, że nikt mnie nie wyprzedza, więc przez ostatnie 15 kilometrów dużo odpoczywałem, bo kazano mi dobrze jechać ”- powiedział powiedział ze śmiechem.

„Wynik był bardzo dobry, w kategorii generalnej byłem czwarty, chyba nie było kategorii, ale w kategorii generalnej prawie wszedłem na scenę i przez piętnaście minut myślałem, że nie dam rady. Mam dobre wskazówki na temat Włoch i Wiem, co poprawić, a czego nie, ale mam kilka dni na przygotowania ”- powiedział Umana po zajęciu 4. miejsca w Mamopolskiej.

W minioną sobotę przyznał, że ten Ultra Trail był jednym z najtrudniejszych, jakie kiedykolwiek prowadził w Polsce. „To była duża przypadkowość, tutaj wyścigi zwykle nie są takie, ale do tego czasu nagle się pod górę. Zje twoje stopy. W ciągu sześciu godzin, które biegałem, padało u mnie przez 4 godziny, ślizgasz się dużo z dużą ilością błota jak błoto ”, mimo wszystko, uzyskana dobra przestrzeń jest nadal wysoko ceniona.

Jordan Oyerson

[email protected]

You May Also Like

About the Author: Eugene Barker

"Przyjaciel zwierząt na całym świecie. Guru sieci. Organizator. Geek kulinarny. Amator telewizyjny. Pionier kawy. Alkoholowy narkoman."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *