Dwie twarze Federico de Denmark, które według plotek groziły Genovevie Casanovie podczas jego pierwszej podróży zagranicznej

Dwie twarze Federico de Denmark, które według plotek groziły Genovevie Casanovie podczas jego pierwszej podróży zagranicznej

Fryderyk duński (55 l.) rozpoczął swą służbę królewską od samotnej podróży do Polski. O ile kilka dni temu Mary Donaldson (51 lat) pojechała do Niemiec, aby wziąć udział w finale drużyny piłki ręcznej, o tyle w czwartek otworzyła swój program za granicą w Polsce. Jak ogłosił Dom Królewski, Federico pozostanie w Warszawie przez trzy dni Skorzysta z okazji, aby spotkać się z duńskimi i polskimi liderami biznesu oraz odwiedzić regionalną kwaterę główną NATO.

Duńczyk Frederik odbył swoje pierwsze spotkanie na polskiej ziemi z prezydentem Andrzejem Dudą w tym samym czasie wyszło na jaw, że Genovevie Casanovie (47 l.) grożono za kontrowersyjne zdjęcia z dziedziczną. Gest króla nie umknął nikomu, zbyt poważnym lub irytującym, być może wiedząc, co się w naszym kraju mówi.

GTRES

You May Also Like

About the Author: Eugene Barker

"Przyjaciel zwierząt na całym świecie. Guru sieci. Organizator. Geek kulinarny. Amator telewizyjny. Pionier kawy. Alkoholowy narkoman."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *