Farrowal zaszczepi 25 000 pracowników i rodzin swojej filii w Polsce

Pudimex, Polska spółka zależna Farrowall, sE dołącza do Polskiego Narodowego Programu Szczepień, który pozwala firmom organizować szczepienia swoich pracowników przeciwko Govt-19, co firma zacznie robić w maju przyszłego roku.

Bycie największym zespołem konstrukcyjnym w Polsce Zatrudniając 7 000 pracowników, Pudimex planuje zaszczepić łącznie 25 000 osób. Krewni jego pracowników mogą dobrowolnie uzyskać dostęp do programu i jego pracowników za granicą.

W Hiszpanii rząd finalizuje podpisanie Z pracodawcą i za obopólną zgodą Wypadki, w których firmy te udostępniają swoje możliwości logistyczne pracownikom służby zdrowia w celu współpracy w procesie szczepień.

W obu szczepionkach, których używasz Pudimex to moja polonia Należą do rządu tego kraju, a firma będzie współpracować tylko w zakresie logistyki szczepień swoich pracowników. W żadnym wypadku firmy nie powinny samodzielnie próbować kupować szczepionek, jak sugerowały niektóre partie polityczne w Hiszpanii.

Administrator Point Pedro z Sanchez wykluczył już tę ostatnią możliwość, ponieważ obiecał innym częściom Europy, które skupią się na zakupie szczepionek. Porozumienie, które zostanie poddane przeglądowi przez hiszpański rząd, ma na celu usprawnienie procesu i uzyskanie immunitetu grupowego, podobnie jak w przypadku porozumienia, które obowiązuje w Polsce od maja.

Nowe projekty

Z drugiej strony firma 50,1% należy do Ferroviel Vistula podpisała niedawno nowy kontrakt o wartości 126 mln euro na budowę drogi wodnej łączącej Zatokę Kdańską w północnej Polsce w ciągu maksymalnie 24 miesięcy. Celem projektu jest budowa przystani ułatwiających dostęp do okolicznych rzek, budowa mostu na nowej huśtawce oraz zmiana torów pobliskich dróg.

To jeden z większych projektów realizowanych obecnie w kraju, na podstawie którego minister infrastruktury Andrzej Adamsik zapowiedział skrócenie dotychczasowej trasy o prawie 100 kilometrów i uwolnienie nowych możliwości gospodarczych w regionie.

Firma ogłosiła również zmianę na stanowisku prezydenta, a Darius Blatcher, europejski dyrektor Farrow Construcion, niedawno zrezygnował, a jego miejsce zajmie się obecny wiceprezes Arthur Babco.

Rezygnować Blocher wiąże się z możliwością odpowiedzialności Inne dysfunkcyjne zadania nadzorcze w zespole Farowala. 20 maja zacznie obowiązywać ta zmiana kierunku firmy.

You May Also Like

About the Author: Eugene Barker

"Przyjaciel zwierząt na całym świecie. Guru sieci. Organizator. Geek kulinarny. Amator telewizyjny. Pionier kawy. Alkoholowy narkoman."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *