Gratulacje dla VIII Kongresu BCCI z Komunistycznej Partii Polski

Gratulacje dla VIII Kongresu BCCI z Komunistycznej Partii Polski

Komunistyczna Partia Polski serdecznie pozdrawia VIII Zjazd Komunistycznej Partii Kuby.

Ciągłość i pewność sukcesu To hasło w pełni opisujące chwalebną historię i osiągnięcia kubańskiej rewolucji oraz ustroju socjalistycznego.

BCC w znacznym stopniu przyczyniło się do rozwoju kubańskiej edukacji, usług publicznych i organizacji społecznej. Odnosi się do ludzi pracy i prowadzi ich drogą do socjalizmu. BCC pokazuje sposób uczestniczenia w budowaniu nowego społeczeństwa i pokonywania nawet największych przeszkód poprzez współpracę ludzi.

Lata nielegalnego oblężenia narzucone przez Stany Zjednoczone nie zdołały złamać ducha kubańskiej rewolucji. Jest silny i jest wyrazem kubańskiego społeczeństwa.

Kraj osiągnął bezprecedensowy wzrost, który jest niewyobrażalny w kapitalizmie. Niedawny udział Kuby w walce z epidemią Govt-19 i jego międzynarodowy wkład w pomoc innym krajom pokazuje, jak skuteczny jest system socjalistyczny w ochronie zdrowia ludzi.

Chcemy, aby nasi kubańscy towarzysze odnieśli większy sukces w tworzeniu tego systemu.

Komitet Centralny Komunistycznej Partii Polski

Gratulujemy VIII Zjazdu Komunistycznej Partii Kuby Komunistycznej Partii Polski.

Komunistyczna Partia Polski składa najgorętsze gratulacje VIII Zjazdowi Komunistycznej Partii Kuby.

Ciągłość i pewność sukcesu Hasło, które w pełni opisuje wspaniałą historię i osiągnięcia kubańskiej rewolucji oraz systemu socjalistycznego.

CBC w znacznym stopniu przyczyniła się do rozwoju kubańskiej edukacji, usług publicznych i organizacji społecznych. Odnosi się do ludzi pracy i jest na drodze do socjalizmu. CBC pokazuje, jak uczestniczyć w tworzeniu nowego społeczeństwa i jak pokonywać nawet największe przeszkody poprzez współpracę ludzi.

Lata nielegalnego oblężenia narzucone przez Stany Zjednoczone nie zdołały złamać ducha kubańskiej rewolucji. Jest silny i wyraża się w społeczeństwie kubańskim.
Kraj osiągnął bezprecedensowy wzrost, który jest niewyobrażalny w kapitalizmie. Niedawne zaangażowanie Covita w wojnę z epidemią Covit-19 i międzynarodowe zaangażowanie w pomoc innym krajom pokazują, jak skuteczny jest system socjalistyczny w ochronie zdrowia ludzi.

Życzymy naszym kubańskim towarzyszom dalszych sukcesów w tworzeniu tego systemu.

Komitet Centralny Komunistycznej Partii Polski

You May Also Like

About the Author: Eugene Barker

"Przyjaciel zwierząt na całym świecie. Guru sieci. Organizator. Geek kulinarny. Amator telewizyjny. Pionier kawy. Alkoholowy narkoman."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *