Inwazja na Polskę – Rakieta na Księżyc

Inwazja na Polskę – Rakieta na Księżyc

Wyobraźmy sobie, że za jego rządów na CFK złożono poważną skargę opartą na plotce. Tak naprawdę nie trzeba wielkiej wyobraźni, wystarczy przypomnieć sobie sądowe przypadki zdrady ojczyzny powstałe na mocy porozumienia z Iranem przegłosowanego przez Kongres. Przyszły dolarOdnosi się do instrumentu finansowego stosowanego przez wszystkie rządy.

Funkcja skargi byłaby prosta: poważny dziennikarz lub niezależny pisarz zaalarmowałby opinię publiczną, że plan jest bliski: według kilku bliskich źródeł CFK planowała inwazję na Polskę. Dziennikarz lub pisarz oświadczyłby, że jest zawstydzony tak szalonym planem, a wiadomość zostałaby szybko podjęta przez poważnych kolegów z innych, równie poważnych mediów, za pośrednictwem Independent Synchronized Swim (NSI), organizacji umożliwiającej kontakt wielu niezależnym dziennikarzom . Takie same wyniki jak ich partnerzy medialni, ale niezależnie.

Złość wkrótce zastąpi zdziwienie. „Jak Argentyna może odejść od historycznego odrzucenia interwencji wojskowej i chcieć zaanektować sojusznika?” Popularna prezenterka telewizyjna zapytałaby z republikańskim żalem. W innym znaku dziennikarz przeprowadza wywiad z kobietą polskiego pochodzenia, która płacze i zastanawia się, jak nasz kraj przeszedł od witania swoich dziadków do chęci zajęcia ziemi swoich przodków. „Wiesz, kto napadł na Polskę? Tak, Hitler” – mówił taksówkarz swojemu pasażerowi, a gospodarz znanego popołudniowego programu w radiu prezentował sondaże niezależnych konsultantów, wyjaśniające odrzucenie przez obywateli kontrowersyjnego planu prezydenckiego. „Oczywiście ludzie nie jedzą szkła” – mawiał podróżnik.

Wielu urzędników Izby Rządowej z niepokojem będzie doradzać CFK, aby zdementowała komunikat o próbach zapobiegania spontanicznym zapiekaniom ogłaszanym przez prasę za pośrednictwem sieci społecznościowych. Inni proponowaliby, aby Ministerstwo Spraw Zagranicznych otworzyło w Polsce kilkanaście nowych ambasad, aby konkretnymi faktami udowodnić, że tak głośno reklamowany plan wojenny nie istnieje. Jednak z powodu arogancji lub złości CFK nie spełniła ich prośby.

W końcu, gdy do inwazji na Polskę nie doszło, dziennikarze i oburzeni obywatele, którzy przedstawiali ją jako nieuchronną, przechwalali się, że udało im się jej zapobiec. „To nie jest zwycięstwo samych mediów: to jest zwycięstwo demokracji” – zgodnie stwierdziliby delegacja opozycji – członkowie koalicji. Wszyscy jesteśmy Polakami— Obelisk jest otoczony przez tłum. Marsz, co zaskakujące, nie wywołuje typowego w mediach wrzasku wokół zamykania ulic.

Ignorując rzeczywistość, paradygmat inwazji na Polskę jest bardzo przydatnym narzędziem przy celebrowaniu tak niezwykłych osiągnięć, jak fikcyjne. Zobaczmy, czy jego zastosowanie przez kierownictwo Miley.

Kilka dni temu ceny konsumenckie INDEC (CBI) wzrosła w grudniu o 25,5% w porównaniu do listopada. Choć był to najwyższy wskaźnik od czasu wyjścia z hiperinflacji w lutym 1991 r., partia rządząca uznała tę liczbę za oszałamiające zwycięstwo Luisa Caputo. Toto z Champions.

Rzeczywiście, tak jak wzrost o 12,8% w listopadzie pokazał niekompetencję Alberto Fernandeza i jego ministra gospodarki Sergio Massy, ​​tak wzrost o 25,5% w grudniu pokazuje możliwości Javiera Mille'a i sił powietrznych. Najwyraźniej podwyżki o 32,2% w przypadku towarów i usług, 32,6% w zdrowiu i 31,7% w transporcie nie mają nic wspólnego z „uczciwością” cen promowanych z wielkimi pompami przez rząd. Pamiętaj, że uczciwe oznacza podnoszenie cen, uczciwe płace oznaczają ich obniżanie.

Ze swoim lekceważącym stylem, okładka Ostry Wyjaśniono: „Cykl K zakończył się najwyższą inflacją na świecie”. Po PASO, gdy 11 sierpnia 2019 r. wygasła mandat Mauricio Macriego, wszystko, co nastąpiło potem, należało do Alberto Fernándeza; Za to, co stanie się po 10 grudnia 2023 r., odpowiada także Fernández, ponieważ jego prezydentura rośnie jak ceny żywności. Javiera Lanary, niezależny dziennikarz, który został podsekretarzem departamentu informacyjnego rządu, poszedł nieco dalej i na swoim koncie X napisał: „10 grudnia w Argentynie panuje hiperinflacja na poziomie 7500% rocznie. W ciągu miesiąca oczekiwania znacznie spadły. 25% miesięcznie to dość trudne. Ale byłoby znacznie gorzej, gdyby recesja nie została zatrzymana…”

Liczba 7500% rocznej inflacji może wydawać się zaskakująca, ale musimy przyznać, że to połowa szacunków, jakie Milley przedstawił w swoim pierwszym przemówieniu jako prezydent: „Zostawili nas z inflacją. 15 000% rocznie” . Kto wie, może mocom niebios i duchowi Conana udało się obniżyć inflację z 15 000% do 7500% rocznie, a następnie suma Ligi Mistrzów obniżyła ją do 25,5% miesięcznie. Kilka dni temu prezydent z radością powiedział: „Jeśli (grudniowa stopa inflacji) wyniesie 30%, powinni zabrać Caputo na spacer”. Cóż, coś takiego wydarzyło się w 2018 roku: ówczesnego szefa banku centralnego zabrano na spacer, choć nie w dobrym stanie.

Tak czy inaczej, Javierowi Mili udało się podwoić inflację w chwili, gdy obywatele powstrzymali planowaną inwazję CFK na Polskę.

Cuda wspaniałego czasu.

——————————

Subskrypcja Rocket wynosi 1000 USD miesięcznie Kliknij tutaj

Subskrypcja Rocket wynosi 2500 USD miesięcznie Kliknij tutaj

Subskrypcja Rocket wynosi 5000 USD miesięcznie Kliknij tutaj

You May Also Like

About the Author: Eugene Barker

"Przyjaciel zwierząt na całym świecie. Guru sieci. Organizator. Geek kulinarny. Amator telewizyjny. Pionier kawy. Alkoholowy narkoman."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *