Jeśli będziemy bronić Ukrainy, rozpocznie się III wojna światowa

Jeśli będziemy bronić Ukrainy, rozpocznie się III wojna światowa

2 Odczyt minutowy

Po rep Polska Wewnątrz Francja Powiedział, że jego kraj może przyjść z pomocą Ukraina Tak Kijów Trudność w obronie własnejPartner Władimir Putin Powiedział, że to wywoła III wojnę światową.

Otrzymuj powiadomienia o najnowszych wiadomościach, artykułach i nie tylko!


Co się stało?

Pracodawca Komisja Spraw Międzynarodowych Dumy Państwowej, Leonid SłuckiOstrzegł w poniedziałek, że Polska weźmie udział w konflikcie ukraińskim. Trzecia wojna światowa NATO.

Możesz także przeczytać: Ukraina: Xi Jinping spotka się z Putinem w Rosji w przyszłym tygodniu

„Bezpośredni udział Polski w konflikcie ukraińskim, z klęską Kijowa lub przed jego kapitulacją, Wybuchła III wojna światowa Przez NATO. Fakt, którego nie można źle zrozumieć w stolicach krajów sojuszu” – napisał Słucki w telegramie.

ambasador RP we Francji, Jana Emeryka RosiszewskiegoW rozmowie z LCI, francuski kanał telewizyjny powiedział, że może dojść do sytuacji w konflikcie na Ukrainie. Polska musi iść na wojnę.

„Ukraina będzie dziś bronić swojej niepodległości albo my będziemy musieli wejść w ten konflikt, ponieważ zagrożone będą nasze podstawowe wartości, na których opiera się nasza cywilizacja i kultura. Dlatego nie pozostaje nam nic innego, jak zaangażować się w konflikt” – powiedział. .

Jednak później Ambasada RP we Francji wyjaśniła ten post i zaapelowała do opinii publicznej o powstrzymanie się od sensacji słowami dyplomaty.Ambasada wydała oświadczenie, w którym stwierdziła, że ​​niektóre media „wyjęły jego wypowiedzi z kontekstu”.

Odnosząc się do raportu Słucki powiedział, że taka sytuacja nie spodobałaby się państwom sojuszniczym, gdyż ambasada RP zdementowała te doniesienia. „Taka okazja raczej ich nie zachęci, przynajmniej według oficjalnych doniesień. Nic dziwnego, że polska ambasada szybko zdementowała słowa szefa placówki dyplomatycznej.

Możesz także przeczytać: A Microsoft ostrzega przed rosyjskimi atakami hakerskimi

You May Also Like

About the Author: Eugene Barker

"Przyjaciel zwierząt na całym świecie. Guru sieci. Organizator. Geek kulinarny. Amator telewizyjny. Pionier kawy. Alkoholowy narkoman."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *