Latynosi pożegnają się z Quencą, która zmierzy się z Polską w El Circle

Hiszpanie Jordiego Ribeiry odcięli kurtynę podczas wizyty w Quenca i wystąpią na żywo w teleportacji XLVI Międzynarodowego Turnieju Piłki Ręcznej Mężczyzn przeciwko Polsce w El Circle Sports Center, które rozpocznie się ósmego o 20:00.

Reprezentacja Hiszpanii, która wyraźnie narzuca Iranowi udział w Mistrzostwach Europy 2022 na Węgrzech i Słowacji, chce awansować o mniej niż tydzień: „Chcemy jeszcze jeden mecz” na koniec porannego treningu, ale ja mam nadzieję, że przydatne będzie przygotowanie zespołu.”

Jeśli chodzi o Polskę, Jordi Ribeira wyjaśnia, że ​​bardzo różni się od Iranu, zespołu, który angażuje nas w więcej testów fizycznych i ugruntował swoją pozycję, grając agresywnie z tyłu, wprowadzając nowych graczy. Ze zdolnością defensywną od 5-1 do 6-0. Do tego „jest strzał z zewnątrz do ataku, jedna i największa czopa”.

Siła fizyczna Polski jest jednym z głównych czynników Latynosów: „W zeszłym roku mieliśmy kłopoty w Egipcie, jutro będzie ciężko” – mówi skrzydłowy Barசாy Angel Fernandez. Ze swojej strony Jorge McVeigh zaznacza, że ​​„są świetnymi graczami, mają nadwagę, a to zmusi nas do skupienia się i aktywności przez 60 minut”. Z drugiej strony drużyna Quero mówi: „Cieszę się, że znowu zagram w moim kraju i chcemy dalej nabierać pewności siebie i pasji do naszego debiutu na Mistrzostwach Europy”.

Z remisem na korzyść Latynosów przecięli szlaki Hiszpanii i Polski 47 razy: 16 porażek i 5 remisów w 26 meczach. Po wygraniu rundy wstępnej (26:27) Mistrzostw Świata 2021 w Egipcie w zeszłym roku, Hiszpania ma teraz dziewięć niepokonanych meczów z Polską, z ostatnim pozytywnym wynikiem (29:28) od 1 lutego 2015 roku na Mistrzostwach Świata 2015 w Katarze Mistrzostwa w wojnie o brąz.

You May Also Like

About the Author: Eugene Barker

„Przyjaciel zwierząt na całym świecie. Guru sieci. Organizator. Geek kulinarny. Amator telewizyjny. Pionier kawy. Alkoholowy narkoman”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *