Lotnisko Castellon podwaja trasę do Polski, oferując loty cotygodniowe we wtorki, czwartki i niedziele

Lotnisko Castellon podwaja trasę do Polski, oferując loty cotygodniowe we wtorki, czwartki i niedziele

On Lotnisko Castellon Aktywowany w ten czwartek Trasa katowicka (Polska), obsługiwany przez Wizz Air, który Ta letnia kampania podwaja ofertę lotów Lato 2022.

Link został uruchomiony z dwutygodniową częstotliwością w poniedziałek i czwartek, która będzie się zwiększać 13 czerwca do trzeciejKursuje we wtorek, czwartek i niedzielę.

Dyrektor generalna Aerogas Blanca Marin podkreśliła, że ​​trasa katowicka oferuje totalnie. 120 lotów, „podwojenie programów z zeszłego lata”, w którym zarejestrowano 62 występy. Liczby te potwierdzają, jak podkreśla Blanca Marin, „pozytywny rozwój tej trasy, która łączy Castellón z rosnącym rynkiem turystyki wyjazdowej, jakim jest Polska”.

Wchodząc w działalność katowickiej trasy, lotnisko posiada dziesięć regularnych tras, a m.in Londyn, Bruksela, Dublin, Porto, Dusseldorf, Budapeszt, Bukareszt i Madryt. Będą one dodawane od czerwca Sewilla I Rzym.

Zbieżność wszystkich tych tras oznacza, że ​​port lotniczy Castellon będzie obsługiwał tego lata największą liczbę częstotliwości w swojej historii. Ponad 250 000 lokalizacji Podczas lotów do lub z Castellon.

You May Also Like

About the Author: Eugene Barker

"Przyjaciel zwierząt na całym świecie. Guru sieci. Organizator. Geek kulinarny. Amator telewizyjny. Pionier kawy. Alkoholowy narkoman."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *