Magik Atahualpa uprawia hazard, spodziewa się cierpienia Czy mijamy Polskę?

Przewodnik Atahualpa jest zawsze obecny, nawet jeśli go nie widzimy. Nawet jeśli los się odmieni, nie obija się jak egzamin. Kiedy się pojawia, wygląda jak Leo Messi.

Wszystko ponownie wyszło na pierwszy plan w sobotę, kiedy strzelił je wszystkie w wygranym 2: 0 meczu z Meksykiem. Na początku będzie to trudne, ale nie niemożliwe do wypełnienia i pokonamy przeszkodę zespołu prowadzonego przez Tatę Gerardo Martino – powiedział.

Teraz, rozciągnięty i morale sięgający sufitu, idzie dalej. I czeka go decydujący mecz, który zapewni nam awans do 1/8 finału. Najskuteczniejszy guru w kraju rzuca mocną prognozę.

Atahualpa (8).jpg

Claudio Espinosa

A co się stanie, jeśli…

„Nie wolno nam tracić nadziei, potknięcie się nie jest upadkiem, z Meksykiem już się otrząsnęliśmy”, zapewnia, od początku wciąż łudzący się.

„Wygraliśmy i zakwalifikowaliśmy się”.Ryzyka przy analizie meczu z Polską ze swojego magicznego świata.

Dodaje też żarty i szczegóły: „Gwiazdy pochylają się nad Argentyną, bardzo pracowite popołudnie, a Wojna będzie bohaterem. Będziemy w 1/8 finału”..

Od astrologii i mocy znaków oczekuj: „Rak Ryby i Jowisz będą po naszej stronie, będziemy cierpieć, nie będzie łatwo, ale wygramy…”Potwierdza przekazanie zaufania.

I nawet rzuca wskazówkę piłkarską, dając dobre wibracje strzelcowi Lautaro Martínezowi, który wysycha, dla którego wykonuje trochę pracy: „Argentyński pomocnik potrzebuje więcej ruchu. Nadal wierzę w dziewiąty wybór. Ujawnij”.

Uwierz w to lub eksploduj.

You May Also Like

About the Author: Eugene Barker

"Przyjaciel zwierząt na całym świecie. Guru sieci. Organizator. Geek kulinarny. Amator telewizyjny. Pionier kawy. Alkoholowy narkoman."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.