MAN szuka najlepszej ciężarówki w Europie

MAN szuka najlepszej ciężarówki w Europie

MAN Truck & Bus zorganizował konkurs MAN Truck Champion 2023, aby dowiedzieć się, kto jest najbardziej „przystojny” i „przystojny” na całym kontynencie europejskim.


Udział może wziąć każdy właściciel mężczyzny powyżej 18 ton w Hiszpanii (lub jeśli to nie jest twoja własność, musisz uzyskać zgodę właściciela), a okres kończy się 28 maja.


[Participa]


głosować
Od 31 maja każdy użytkownik może głosować na oficjalnej, lokalnej stronie marki.

Zwycięzca z Hiszpanii zmierzy się ze zwycięzcami z Niemiec, Austrii, Belgii, Danii, Czech, Francji, Grecji, Węgier, Włoch, Norwegii, Polski, Portugalii, Czech, Wielkiej Brytanii, Słowacji, Słowenii i Szwajcarii. i Turcji.

Z tego wyłoni się pięciu finalistów, którzy będą rywalizować podczas MAN Truckology Festival 2023 w niemieckim mieście Monachium w weekend 6-8 lipca.


Nagrody dla zwycięzców
Zwycięzcy każdego kraju Otrzymają mały pamiątkowy kubek i kilka kuponów na różne oficjalne produkty z obszernego katalogu towarów MAN.

Ponadto za Pięciu europejskich zwycięzców Na tych, którzy dotrą do wielkiego finału w Monachium, czekają nagrody w postaci kurtki kierowcy oraz namalowanej aerografem i spersonalizowanej koszulki z projektem zwycięzcy, gadżety, kurs jazdy terenowej w Niemczech z certyfikatem MAN ProfiDrive®. podróż i zakwaterowanie) oraz samą podróż (w tym transport i zakwaterowanie).

Wreszcie, w zależności od zajmowanego stanowiska Finaliści Po ostatecznym głosowaniu otrzymają oryginalne części MAN o wartości od 250 do 2500 euro, bez wątpienia kilka detali oraz kupony, które pomogą im jeszcze bardziej dostosować swój samochód ciężarowy. Pokaż wśród swoich „rówieśników”.

You May Also Like

About the Author: Eugene Barker

"Przyjaciel zwierząt na całym świecie. Guru sieci. Organizator. Geek kulinarny. Amator telewizyjny. Pionier kawy. Alkoholowy narkoman."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *