Margaritę przyjęła pierwszych 315 polskich turystów

Margaritę przyjęła pierwszych 315 polskich turystów

Wizytę zapowiedział Ali Patron, Minister Turystyki rządu Nicolasa Maduro. 315 polskich turystówPrzybył na wyspę Margarita w stanie Nueva Esparta we wtorek, 7 listopada.

Są to turyści z drugiego kraju, którymi administratorzy po zapowiedziach będą wymieniać się z Rosjanami w 2021 roku.

„Mamy pierwszego Czarter Polska-Wenezuela z 315 polskimi turystami„Ta trasa Plus Ultra będzie miała częstotliwość 2 lotów tygodniowo w listopadzie, która wzrośnie o 3 loty w grudniu” – Patron napisał wcześniej na swoim portalu społecznościowym X na Twitterze, gdzie udostępnił także zdjęcia z przylotu. Do kraju Polaka.

Podkreślił rozwój połączeń z Europą poprzez działania Ministerstwa Turystyki, Venatour i Rainbow.

We wrześniu ogłoszono przybycie Polaków

We wrześniu Batron powiedział, że „wkrótce” turyści z Polski będą odwiedzać nasz kraj „równie masowo”, jak z innych części świata.

Podkreślił, że turystyka jest „fundamentalnym elementem” wzrostu i rozwoju Wenezueli i że „pomimo” międzynarodowych sankcji „nie utrudnia postępu” w kraju.

Turystyka przewiduje, że do 2022 r. liczba przyjazdów międzynarodowych wzrośnie o ponad 50% w porównaniu z „656 000 przyjazdów” z zagranicy.

Ministerstwo spodziewa się, że liczba ta wzrośnie do ponad miliona, nie precyzując, czy z jakiegoś powodu chodzi o gości zagranicznych, czy też o turystów z kraju innego niż Wenezuela.

Margarita przyjęła głównie tysiące turystów Rosja i KubaTrynidad i Tobago dołączyły w tym roku w ramach działań czarterowych Wenezueli z tymi krajami, co świętują przedstawiciele turystyki na wyspie.

Według informacji z Efe

You May Also Like

About the Author: Eugene Barker

"Przyjaciel zwierząt na całym świecie. Guru sieci. Organizator. Geek kulinarny. Amator telewizyjny. Pionier kawy. Alkoholowy narkoman."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *