„Myślę, że znokautuje polski koszmar”.

Henry Sejudo przewiduje, że Izrael pokona Adesanyę w walce o tytuł wagi półciężkiej na UFC 259, pokonując Johna Blazowicza.

Mistrz wagi średniej UFC, Izrael Adesanya, ma wziąć udział w walce o tytuł 6 marca 2021 roku z mistrzem wagi półciężkiej UFC Johnem Blachoviciem.

Mówi Helen Yee GameByły mistrz wagi muszej i widmowej UFC Henry Sejudo rzuca światło na Adesanyę kontra Blaschovich. Triple C nakreślił również niektóre ulepszenia, które należy wprowadzić w jego MMA.

„Myślę, że znokautuje polski koszmar. Na pewno to zrobię. Myślę, że go znokautuje, ponieważ nikt nie walczy z taktyką Izraela. A przynajmniej jeszcze tego nie pokazał. podam przykład z Jose Aldo i Maxem Hollowayem Jose Aldo był bardzo wygodny na nogach, dopóki nie znalazł świetnego napastnika. Nigdy nie miał planu.

„Czuję prawie to samo do Izraela, jak, stary, obejrzyjmy twoje zapasy, obejrzyjmy twoje jiu-jitsu. Patrzę, wiesz, jeszcze go nie ma, jak mogę powiedzieć – nadal nie widzimy najlepiej w nim, jeśli może dokonać tej zmiany i zacząć. Jest zaangażowany w więcej swoich walk i robi takie rzeczy ”.

Henry Sejudo zasugerował, że Izrael nie może polegać zbytnio na Adesanyi w jego uderzeniu i że należy rozwinąć inne aspekty jego umiejętności MMA.

Konflikt stylów pomiędzy Henry Sejudo Israelem Adesanyą a Johnem Blaschovichem

Israel Adesanya (po lewej);  John Blachovich (po prawej)
Israel Adesanya (po lewej); John Blachovich (po prawej)

Henry Sejudo upierał się, że jest w stanie pokonać Johna Blaschovicha, chociaż uważał, że Izrael nie ujawnił jeszcze pełnego zakresu swoich ogólnych możliwości MMA w Adesanii.

Sejudo może twierdzić, że zarówno Adesanya, jak i Blachovic są uderzającymi ekspertami. Pomimo niezłych umiejętności kadrowania, obaj wojownicy lubią walczyć pieszo.

Konsensus jest taki, że to stylistyczne dopasowanie daje Adesenii przewagę, ponieważ jest uważany za jednego z najlepszych napastników rywalizujących w grze MMA.

Opublikowano 2 marca 2021 r. O godz. 03:14

You May Also Like

About the Author: Eugene Barker

"Przyjaciel zwierząt na całym świecie. Guru sieci. Organizator. Geek kulinarny. Amator telewizyjny. Pionier kawy. Alkoholowy narkoman."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *