Od 15 maja Polska będzie mogła przebywać na ulicy bez maski

  • Rząd ujawnia nowe środki po zrzuceniu trzeciej fali wirusa koronowego

  • Kraj dostarczył już 10,7 miliona dawek szczepionek Govt

Plik Rząd Polski W środę ogłoszono, że się zacznie Plan ekspansji Po Spadek liczby Rząd w kraju „Dziękujemy Odpowiedzialne zachowanie Już rosnąca liczba Zaszczepieni ludzie„, Powiedzieli urzędnicy. Minister Zdrowia, Adam Nidzilsky, Jest odpowiedzialny za powiadamianie kraju o nowych środkach wchodzących w życie Czwarty maja. W oficjalnym oświadczeniu ministerstwa wyjaśnił podjęte kroki Ogranicz niektóre usługi Pozytywnie „The Redukcja ryzyka Potrzeba rozprzestrzeniania się i dostarczania zakażenia COVID Dodatkowe łóżka szpitalne Pacjenci wymagający przyjęcia w trybie nagłym ” Zostali zawieszeni.

Jeśli trend będzie nadal spadał W następnym tygodniu, Oczekuje się dzieci w wieku trzech lat Pierwsze klasy szkoły podstawowej Wróćmy do Szkoły. Ponadto Ponowne otwarcie centrów handlowych, Galerie sztuki Y Muzea. Również jak Następna sobota Zostanie ponownie otwarty Hotel Kraj i 15 maja Plik Stosowanie masek Zewnętrzny, Tak jak to już się stało w Izraelu. Jednak nadal trzeba go nosić Wewnątrz. Jeśli maska ​​jest obowiązkowa Wskaźnik infekcji Na 100 000 osób to nie mniej niż 15. Działania się zmienią Dwa tygodnie Ponieważ, jak wyjaśnił Nitzilsky, „potrzeba dwóch tygodni rytmu, by to zauważyć Konsekwencje przepisów Wprowadzono ”.

W każdym razie władze nieustannie obserwują z ostrożnością Przyszłość Przypomina się mieszkańcom kraju, jak ważne jest stałe utrzymanie Działania zdrowotne Zalecana Walka z wirusem. „To nie znaczy, że pokonaliśmy wirusa koronowego” Walka trwa„Nalegali w oświadczeniu wyjaśniającym nowe zasady. Chociaż upierali się, że dane z ostatniego dnia zapewniają a.”Optymistyczna wizja ” Z przyszłości.

Powiązane wiadomości

Program szczepień

W Polsce są już zarządzane 10,7 miliona dawki Szczepionki przeciwko wirusowi koronowemu i 2,7 milionom ludzi Immunizacja W kraju liczącym 38 milionów mieszkańców. Jest jednym z milionów zaszczepionych Prezydent, Andrzej Duda, A wasz premier, Matthews Moraviski. Obaj podzielili się swoimi Dobre doświadczenie Zachęcali Pozostali obywatele Zrób to samo dla kraju Wróć Normalne życie Szybko – powiedział Moravsky. Do 9 maja Wszystkie kijki dla dorosłych Może być zarejestrowany pod adresem Program szczepień Z kraju.

You May Also Like

About the Author: Eugene Barker

"Przyjaciel zwierząt na całym świecie. Guru sieci. Organizator. Geek kulinarny. Amator telewizyjny. Pionier kawy. Alkoholowy narkoman."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *