Pierwsze strony gazet z wtorku, 24 stycznia

Pierwsze strony gazet z wtorku, 24 stycznia


BS – Prasa europejska

Madryt, 24 stycznia. (Prasa europejska) –

Pierwsze wydania głównych gazet, które trafiły do ​​naszego newsroomu, zawierały na pierwszych stronach następujące artykuły:

Kraj: „Polska prowadzi koalicję do nacisku na Berlin i oddania Kijowie czołgów”; „Plan Fiejo budzi podejrzenia i podejrzenia prawne u jego wnuków”; „Argentyna i Brazylia próbują zbliżyć się do wspólnej waluty”; „Ostrzeżenie o wybuchu ptasiej grypy na galicyjskiej fermie norek”; „Jądro Ziemi zwolniło”.

Świat: „Armia za miesiąc przygotuje Pantery na Ukrainę”; „Fiejo zreformuje Kongres, aby uniknąć błędów legislacyjnych”; „Żona senatora PSOE już skazana za tuszowanie spisku„ Azud ””; „Wśród władz narastają protesty przeciwko Sanchezowi”; „AIADMK obawia się, że rząd będzie im ciągle wytykał:„ To jest rok wyborczy ””; „Półksiężyc, zieleń z bliska, która usuwa wersję Alvesa” .

Prowadzący: „Galboni Golau odchodzi z rządu, by zakwestionować burmistrza bez remisów”; „Feijóo stara się ożywić debatę, więc zasady dotyczące list z najwyższymi głosami”; „Microsoft potwierdza milionową inwestycję w ChatGPT”; „Brytyjski Skarb Państwa zapomina
Zgłoś firmę.

ABC: „Rząd zredukuje ustawodawstwo, które uniemożliwia otoczenie Kongresu”; „Zieloni naciskają na Scholza, aby pozwolił Niemcom wysłać Leoparda” .

Gazeta: „Walka PSOE-Podemos blokuje kluczowe reformy”; „Dziennikarze przeciw cybernękaniu”; „Jak to było, taka była Syria, gdzie Marginedas został porwany”; „Kolboni żegna się z rządem Kolao, aby przygotować się do wyborów”; „Policjanci podejmują skok po gwałcie w Igualada w sprawie Dani Alves”; „Związki i pracodawcy wzywają ERC i PSC do uzgodnienia budżetu”; „Fiejo obiecuje, że to ułatwi liście z największą liczbą głosów rządzić ratuszami.”

Poczta: „Średnia cena hoteli w Bilbao to 100 euro, najwyższa w historii”; „Dzisiejszy strajk urzędników sądowych zatrzymuje setki obserwacji w Biskajskiej”; „UE naciska na Niemcy, by wysłały czołgi na Ukrainę, ale Hiszpania stoi sama”.

Powód: „Feijóo będzie bronić dialogu PSOE-PP przed populizmem”; „Dias nałożyć SMI w wysokości 1082 euro na przedsiębiorstwa i związki zawodowe”; „Podatek od bogatych” „oszukiwanie prawa”; „PSOE opóźnia ustawę aborcyjną, by podsycić konflikt z PP”; – Morderca z Valladolid zaatakował już inną kobietę.

You May Also Like

About the Author: Eugene Barker

"Przyjaciel zwierząt na całym świecie. Guru sieci. Organizator. Geek kulinarny. Amator telewizyjny. Pionier kawy. Alkoholowy narkoman."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *