Po zrobieniu tego z Rosją, Polską, Bułgarią i Finlandią zmniejsza również dostawy gazu do Holandii.

Jak to się stało wcześniej Polska, Bułgaria i Finlandia, Holandia Dotknięty nowy kraj Dostawy gazu ziemnego z Rosji zostały wstrzymane.

Instytut Narodowy Eksport Gospromu Firma zapowiedziała wstrzymanie dostaw gazu od 31 maja” CasteraHolenderski i jego przyczyna Odmowa zapłaty rubli Prezentacja.

Takiego warunku żąda w zamian Rosja Sankcje europejskie I Chroń swoją walutęMocarstwa europejskie odmówiły, pamiętając, że została podpisana umowa o płaceniu w euro lub dolarach.

Zgodnie z nowymi przepisami narzuconymi przez Gazprom ostrzegł, że cięcie potrwa do czasu wypłaty w rublach Władimir Putin Od końca marca.

Holenderski GasTerra wyjaśnił niedawno, że nie będzie płacić za tę rosyjską walutę Gazprombankowi, instytucji finansowej koncernu gazowego.

Czy jest teraz?

Teraz GasTerra polega na europejskim rynku gazu, czekając na „bardziej zintegrowane i kompleksowe” alternatywy. Przyznał jednak, że „nie można przewidzieć, jak te cięcia wpłyną na następną zimę”.

Na razie, jak to już miało miejsce w Polsce, Bułgarii i Finlandii, Rezerwy narodowe Następnie poszukiwane będą alternatywy, takie jak skroplony gaz ze Stanów Zjednoczonych.

Jednym z planów sojuszników UE jest zwiększenie transportu dostaw gazu z Algierii i innych źródeł w Azji i Afryce, ale także zwiększenie połączeń gazociągów czy sieci tymczasowego magazynowania. Hiszpania chce być jedną z kwater rezerwowych Gaz dla większości Europy oprócz Portugalii i Włoch.

Może to dotyczyć następujących krajów europejskich Niemcy czy FrancjaPośród innych.

You May Also Like

About the Author: Eugene Barker

"Przyjaciel zwierząt na całym świecie. Guru sieci. Organizator. Geek kulinarny. Amator telewizyjny. Pionier kawy. Alkoholowy narkoman."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.