Ponad 6700 kilometrów rowerem przez Europę i świat marzeń

Puchar Świata w Kolarstwie 5 (1).jpg

Ponad 6700 kilometrów rowerem przez Europę i świat marzeń

Doświadczenie Wembley

Miguel i jego trzej przyjaciele przybyli do Hiszpanii w maju i zaczęli pedałować. Po tym, jak byli świadkami koncentracji Argentyny w Bilbao, drużyna narodowa udała się do Francji, aby przygotować się do meczu towarzyskiego. Przybyli do Bordeaux i odbyli jedyną ważną podróż bez roweru. Przylecieli samolotem z Bordeaux do stolicy Anglii, gdzie byli świadkami wielkiego zwycięstwa 1 czerwca. „To był wspaniały mecz piłkarski, w wyniku którego było prawdziwym świętem Argentyny w Londynie, gdzie 70% stadionu stanowiła Argentyna. To było dobre doświadczenie być tego dnia na boisku, a potem cieszyliśmy się imprezami w ulice.Wspaniałe zwycięstwo odniesiono na legendarnym stadionie Wembley w Londynie, gdzie Argentyna pokonała Włochy dzięki bramkom Lautaro Martíneza, Angel Di Marii i Paulo Dybali, aby zdobyć trofeum mistrzów między zwycięzcami Copa America i Mistrzostw Europy.

Puchar Świata w Kolarstwie Wembley.jpg

Ponad 6700 kilometrów rowerem przez Europę i świat marzeń

Ponad 6700 kilometrów rowerem przez Europę i świat marzeń

turystyka

Zespół, który stworzył europejską scenę Przejeżdżał średnio od 70 do 100 kilometrów dziennie. „Czasami robiliśmy 80, innym 120 w zależności od trudności terenu. W przypadku Turcji doświadczyliśmy pewnych spadków i zostaliśmy zmuszeni do obniżenia tej średniej. Dochodzimy do wzniesienia 15%, co dla tych, którzy nie wiedzą, wynosi 15 metrów na 100, to tak, jakbyś mijał budynek w dwóch blokach. Są to bardzo trudne do pokonania zbocza”Stwierdził, że z powodu „problemów klimatycznych i rowerów” odbyli tylko dwie podróże koleją po około 40 kilometrów.

Podczas przeprawy Miguel zdobył doświadczenie 2018 roku i znał teren. Dlatego podróżnicy czasami wybierali bezpieczniejsze trasy i zatrzymywali się w obozach i schroniskach. „Zatrzymywaliśmy się w różnych miejscach, a dla Turcji spaliśmy nawet na plaży pod gwiazdami. Pogoda przez cały wyjazd była bardzo sprzyjająca, więc nie mieliśmy problemu. Zdecydowaliśmy się rozbić namiot lub zatrzymać się w hotelu. poważna susza w Europie, która mogła zniszczyć kraj, ale pozwoliła nam podróżować ze spokojem.– zauważył Silius.

Autor Gualeguaychú powiedział, że po drodze krzyżowały się różne ścieżki. „W przypadku Niemiec czy Francji znaleźliśmy wydzielone pasy rowerowe, ale do reszty dojeżdżają ciężarówki, samochody osobowe; w niektórych krajach pobocza są w dobrym stanie, w innych nie w przypadku Hiszpanii. W Hiszpanii było to bardzo trudne, ponieważ jechaliśmy bez pobocza pasem z dużą ilością ciężarówek.Powiedział, że bramki Lautaro Martineza, Angel Di Marii i Paulo Dybali pokonały Włochy, aby wygrać Puchar Mistrzów między zwycięzcami Copa America i Mistrzostw Europy.

World Bike Niemcy.jpg

Ponad 6700 kilometrów rowerem przez Europę i świat marzeń

Ponad 6700 kilometrów rowerem przez Europę i świat marzeń

Monety i karty

Podczas całej podróży Miguel i jego zespół musieli radzić sobie przy użyciu różnych walut, przy czym w większości krajów dominowało euro. „Podczas podróży używaliśmy wielu walut, żeby wymienić tylko kilka: polski złoty, rumuński lej, bułgarski lew, turecka lira, Cypr ma dwie waluty. Kraj jest podzielony na dwie części, północ jest proturecka i używa liry oraz Część południowa lub progrecka jest z euro, ponieważ są europejskie, jest częścią Unii, więc wymieniamy potrzebne waluty w każdym kraju, w przeciwnym razie za pomocą karty”Wyjaśnił.

Rowerowe Mistrzostwa Świata 2 (2).jpg

Mistrzostwa Świata

Choć Puchar Świata może wydawać się pretekstem do niezrównanej przygody, ostatecznym celem wycieczki jest zobaczenie reprezentacji Argentyny.. Sileo powiedział, że ma na razie bilet do ćwierćfinału, w którym został wylosowany przez FIFA. „Ten wpis pozwala mi uzyskać wizę wjazdową na wjazd do Kataru. Czekam na pojawienie się nowego stanowiska sprzedaży lub szukanie agencji. Ale czasami to odkładam, ponieważ bardzo trudno się stąd dostać, ponieważ sygnał nie ma lub jest bardzo niski. We właściwym czasie spróbuję”Opisał.

W każdym razie wyjaśnił to Nie ma daty jego powrotu do domu, spodziewając się, że obejrzy finał Pucharu Świata zaplanowany na niedzielę, 18 grudnia.. „Nie mam daty powrotu. Jadę do Kataru i zobaczymy, jak Argentyna postępuje w Pucharze Świata. Mam nadzieję, że zostaniemy do ostatniego dnia. drużyna narodowa może dostać się do finału.Gualeguaychuense to lubiło.

Mistrzostwa Świata w Kolarstwie Turcja.jpg

Ponad 6700 kilometrów rowerem przez Europę i świat marzeń

Ponad 6700 kilometrów rowerem przez Europę i świat marzeń

Ostatnia część

Wraz z przybyciem swojej partnerki Martiny pod koniec sierpnia, Miguel przygotowuje się do wyjazdu na Bliski Wschód ostatniego ranka. Po zwiedzeniu tureckiego wybrzeża kilka dni zajęło im zwiedzanie Cypru, gdzie spędzili sześć dni. „Zatrzymaliśmy się w Nikozji, stolicy Cypru. Stamtąd wracamy do Tasucu, ważnego portu w Turcji, ponieważ do Trypolisu w Libanie płynie statek towarowy, co pozwoli nam ominąć granicę turecko-syryjską, która jest skomplikowana przez konflikty zbrojne. Po Trypolisie pojedziemy do Bejrutu, stamtąd do Damaszku, Syrii, stamtąd do Jordanii, Ammanu i dalej do Izraela. Stamtąd do Arabii Saudyjskiej do Kataru”Poszukiwacz przygód zauważył, że kraj Zatoki Perskiej ma jeszcze kilka kilometrów do przebycia, co stanowi przewagę 10 dni wcześniej niż planowano na początkowej mapie.

Puchar Świata w Kolarstwie 5 (2).jpg

Ponad 6700 kilometrów rowerem przez Europę i świat marzeń

Ponad 6700 kilometrów rowerem przez Europę i świat marzeń

Trzy dni wolontariatu na granicy z Ukrainą

„To potężne przeżycie”.Tak opisał przyjazd do Polski, graniczącej z Ukrainą, w trakcie wojny z Rosją. „Dotarliśmy do granicy Polski z Ukrainą (15 km). Zatrzymaliśmy się po drodze na trzy dni na wolontariat w ośrodku dla uchodźców w Przemyślu. Codzienne grupy Ukraińców przybywają, by uciec przed barbarzyństwem.liczone.

Jest przestrzeń „Stare Centrum Handlowe zorganizowane dla pomocy uchodźcom”. „Tam, gdzie Polacy, Ukraińcy i reszta świata dostają nocleg i jedzenie tak długo, jak idą”. „Większość czeka na dobre czasy w Polsce, podczas gdy inni wyjeżdżają do jakiegoś europejskiego kraju, gdzie są obozy z flagą kraju docelowego (Niemcy, Anglia, Hiszpania itp.)” – zauważył Cilio. „Wszystko jest mniej lub bardziej zorganizowanym chaosem. Istnieją gracze i centrum aktywności dla setek indywidualnych wolontariuszy takich jak my lub różnych organizacji pozarządowych, które udzielają swojej współpracy. Darcy (60-letni Anglik) prowadzi operację z wózka inwalidzkiego. Centralny stół uzupełniają Kolumbijczyk, Katalończyk, dwóch Polaków, Ukrainiec i Majorkanin, który służył w Legii Cudzoziemskiej oraz Daniel, który nas przyjął.Opisał.

Silius wyjaśnił dalej „Wszyscy wolontariusze (ponad 400) mają kamizelki identyfikacyjne i bransoletki. Aby dostać się do lokalu należy się zarejestrować, złożyć paszport i zadeklarować liczbę dni pracy.. Wyjaśnił też, że praca do wykonania jest nieograniczona. „Trzeba pomóc starszym ludziom, pomóc przenieść torby przyniesione przez matki, ekipy sprzątające, ekipy kuchenne, kelnerów, ludzi, którzy jadą pociągiem do centrum, posprzątać śmieci. itd. Istnieją dwie tymczasowe kliniki z lekarzami..

powiedział narrator Jej praca w centrum polegała na sprzątaniu i pomaganiu gościom. „Musieliśmy oczyścić barak nr 15, który został opuszczony poprzedniego dnia do czyszczenia i dezynfekcji. Na szczęście jest bardzo mały, tylko 110 łóżek. Gang składający się z Pabla (z Mediolanu, 30 lat), Alexa (25 lat z Londynu), nauczyciela szachów z Madrytu po czterdziestce i nauczyciela szachów po czterdziestce. Jest to „Tłumacz”, w którym każdy odtwarza dźwięk w języku odbiorcy za pośrednictwem swojego telefonu komórkowego”..

W schronisku najbardziej dramatyczna jest pomoc osobie starszej. „Musieliśmy wyciągnąć staruszka z autobusu, dopóki nie wpuszczono go do centrum na wózku inwalidzkim. Przyjechała z córką z niedawno zbombardowanego Konotopu.Zauważył.

„Protokół wjazdu jest następujący: każda osoba jest rejestrowana paszportem lub dokumentami, które posiada, wgrywane są jej dane, otrzymują bransoletkę i przypisuje się sektor” – wyjaśnił. „Do tej pory chodziliśmy ze starcem i jego córką. Ze względu na pozorny stan zdrowia starca mieli więcej szczęścia niż pozostali i mieli pokój z dwoma łóżkami oddzielonymi deskami.– wyjaśnił Silius.

You May Also Like

About the Author: Eugene Barker

"Przyjaciel zwierząt na całym świecie. Guru sieci. Organizator. Geek kulinarny. Amator telewizyjny. Pionier kawy. Alkoholowy narkoman."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.