Powstanie skrajnie prawicowych partii w Europie

Powstanie skrajnie prawicowych partii w Europie: Włochy, ostatni kraj, w którym rządzą


  • Włochy to pierwszy kraj w Europie Zachodniej, w którym rządzi skrajna prawica: na wschodzie robią to już w Polsce i na Węgrzech


  • Skrajna prawica już rządzi na Węgrzech, w Polsce i Czechach, a oni są partnerami rządowymi w Estonii, na Łotwie i Słowacji.


  • Giorgia Meloni wygrała wybory we Włoszech

Włochy zamierza być Pierwszy kraj z Zachodnia Europa W tym królować The w prawo Po wyborach wygrała Georgia Meloney. W Wschód Oni już to robią Polska i Węgry. The Radykalne partie nacjonalistyczne Wygląda na to, że jest Pełną parą. Ci, którzy podsycają płomienie nietolerancji, ci, którzy kwestionują europejskie wartości i nieustannie machają flagą strachu przed odmiennością, rządzą już w trzech krajach UE.

Szwecja też będzie miała skrajnie prawicowy rząd

The w prawo Już wysłać W środku Węgry, Polska i Czechy. Ale dodatkowo są wzmacniacz z Rząd W środku Estonia, Łotwa i Słowacja. Już niedługo, za kilka dni, staną się rządem Szwecja I teraz Dalej W środku Włochy, kolebka cywilizacji zachodniej. A Ultrakonserwatywna falaNostalgia za innymi czasami, która ciągnie się ze wschodu na zachód i powoduje rozpad Unii na wielu frontach.

„Rozkwita w ogniu szczególnych kryzysów”.

„(The w prawo) Rośnie w upale Konkretne kryzysy –Kryzys gospodarczy 2008 r., kryzys migracyjny 2015 r., wywołany pandemią i wojną na Ukrainie oraz, PóźniejA Konkretny kontekst krajowy Kieruje tymi kryzysami” – wyjaśnia George TommesBadacz w KRÓLEWSKA FIRMA ELCANO. Głosy obywateli doprowadziły ich do władzy. Stopniowo zabiegają o tradycyjne prawo, które złamało Garden Sanitaires, dopóki nie uda im się rządzić. Czas pokaże, czy zrobią kolejny krok, czy też groźba zamrożenia funduszy europejskich może je złagodzić.

You May Also Like

About the Author: Eugene Barker

"Przyjaciel zwierząt na całym świecie. Guru sieci. Organizator. Geek kulinarny. Amator telewizyjny. Pionier kawy. Alkoholowy narkoman."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.