Putin zagroził, że zaatakuje Polskę, jeśli ten kraj zaatakuje Białoruś

Putin zagroził, że zaatakuje Polskę, jeśli ten kraj zaatakuje Białoruś

Spotkanie odbyło się w piątek. Rada Bezpieczeństwa, gdzie opublikował te wypowiedzi. To było na tym spotkaniu Putin grozi Polsce z „Odpowiedź” W przypadku Armia polska do ataku na Białoruśmówiąc: „Odpowiemy wszelkimi dostępnymi nam środkami.„.

PolskaHa Ufortyfikował granicę z Białorusią rozwiązanie i Szkolenie wojskowe dla 2500 najemników z grupy Wagnera. Tylko uzbrojona grupa 10 km z terytorium Polski.

Oprócz Ważny do Polski”Ma na celu aneksję terytorium Ukrainy„I zamiary NATO W wykonywaniu obywatelstwa polskiego”Mięso armatnie„Przeciwko Rosji. Upierał się, że Warszawa działała”.agresywny sposób„Czasy przeszłe i część potwierdzona Zachodnia Polska „Dar Stalina” I dodał: „Czy nasi przyjaciele w Warszawie o tym zapomnieli? Przypomnimy im”.

Rozpoczęły się Wagnery Ćwiczyć Razem z armią białoruską Brześć, bardzo blisko polskiej granicy. Szacuje się, że około 2500 najemników Są już na Białorusi, kiedy Putin rozwiązuje konflikt z Wagnerami po zamieszkach. Ze swojej strony Polska To mówi „Ostrożny„Do granica I „gotowy„Może.

z NiemcyOpublikowali wiadomość”Wsparcie„Jeśli Białoruś zaatakuje Polskę. Borysa Pistoriusa, ministra poinformowała niemiecka obrona:”Wszyscy jesteśmy w tym razem, zawsze w ścisłej koordynacji, nie tylko podczas fizycznych spotkań na szczeblu ministerialnym obrony, ale także w innych sytuacjach. Gdzie jest tam? Nasi polscy przyjaciele potrzebują wsparcia, W najgorszym przypadku będą”.

You May Also Like

About the Author: Eugene Barker

"Przyjaciel zwierząt na całym świecie. Guru sieci. Organizator. Geek kulinarny. Amator telewizyjny. Pionier kawy. Alkoholowy narkoman."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *