Radni stwierdzili, że przeprojektowanie osiedla Lalan Polska będzie kosztować nawet 20 mln m

Radni powiedzieli, że przebudowa polskiej bazy domowej Loon w celu zaspokojenia potrzeb w zakresie opieki geriatrycznej XXI wieku kosztowałaby do 20 milionów dolarów.

Ponieważ lokalna organizacja opieki pielęgniarskiej jest obecnie opisywana przez radnego jako „prawie nieistniejąca” – wyjaśniając zapotrzebowanie na takie placówki w niektórych częściach Quinn – dyskusje na temat nowej inwestycji po zamknięciu domu Benrose Poland w grudniu.

W rezultacie członkowie Komitetu ds. Przeglądu Utrzymania Rady Quinn przeprowadzili w czwartek dalsze rozmowy w celu uzyskania dotacji na zapewnienie wyrafinowanych obiektów.

Z terenu Benrose, obejmującego 93 akademiki i 42-osobowy dom opieki, we wrześniu zeszłego roku cała odpowiedzialność za Polską Spółdzielnię Mieszkaniową została przeniesiona na Spółdzielnię Mieszkaniową Cloud Alley.

Przeniesienie uwypukla „wielorakie ryzyko związane z zarządzaniem” wiarygodności domu przez walijskie rządowe organy regulacyjne i pojawiły się obawy dotyczące inwestowania w poprawę jakości zasobów finansowych stowarzyszenia. Zakwaterowanie zgodne z minimalnymi standardami.

Doprowadziło to do majowej decyzji Zarządu Polskiej Spółdzielni Mieszkaniowej o braku możliwości utrzymania usługi, co skutkowało przeprowadzką, aby zapobiec ryzyku upadłości.

Benrose Polska Home

Zauważył, że chociaż dom został formalnie zamknięty 7 grudnia po znalezieniu odpowiednich miejsc pracy dla pozostałych mieszkańców, Cloud Alley bada obecnie plan inwestycyjny mający na celu przeprojektowanie jednostek, aby spełniały standardy i zaspokajały lokalne potrzeby.

W czwartek urzędnicy Quinn Council, wraz z Cloyd Allyn i Betsy Catwaller Health Board, poinformowali członków o stanie wszelkich planów zbadania przyszłych opcji dla witryny.

Arwell Wayne Owen, zastępca dyrektora ds. Mieszkalnictwa i dobrostanu, powiedział: „To w dużej mierze zależy od wielkości, ale może to być przedsięwzięcie, które nastąpi za pięć lub sześć lat, a całkowity koszt wyniesie do 20 milionów dolarów .

„Będzie to górna granica, gdy sytuacja się utrzyma, ale zależy to od tego, co zostanie uwzględnione w ogólnych planach”.

Cllr Dafydd Meurig, właściciel Portfolio Opieki Społecznej dla Dorosłych, podkreślił, że celem nie jest zapewnienie „podobnie myślącej” alternatywy, ale wzięcie pod uwagę społeczności i rosnących potrzeb opieki nad osobami starszymi.

Tofit Murrick, członek Rady ds. Środowiska Rady Quinn, która jest odpowiedzialna za transport
Taffit Murrick

Jednak zbagatelizował oczekiwania, że ​​jakikolwiek wzrost zacznie się z dnia na dzień.

„Myślę, że przesłanie jest jasne, że każdy chce zobaczyć poprawę jakości witryny i czuję potrzebę jej dostarczenia” – dodał Cllr Meurig.

„Ale jeśli chodzi o weryfikację rzeczywistości, będzie to kosztowne i będziemy ciężko pracować, aby zabezpieczyć fundusze.

„Jest to czasochłonne. Nie można bardzo szybko utrzymać jakości. Mam nadzieję, że jeśli chcesz mieć dom opieki nad tożsamością, możesz go wyrzucić w ciągu roku, ale ja nie chcę go brać”.

Cllr Angela Russell z Lanpetrock Ward, który zajmuje 20-akrowe miejsce, opisał potencjał Benrose jako „ogromny”, opisując go jako okazję do rozpoczęcia z czystym kontem i „stworzenia czegoś, z czego społeczność może być dumna”.

Wyraziła jednak zaniepokojenie, że lokalna organizacja opieki pielęgniarskiej „prawie nie istnieje”.

Pan Owen dodał, że przy wielu lunach przebywających obecnie w domach opieki w Anglii, utworzenie takiej placówki w Benrose zmniejszyłoby również popyt na placówki na północnym zachodzie.

Posłowie jednogłośnie poparli raport.

Skorzystaj z naszej sekcji komentarzy poniżej, aby opowiedzieć nam więcej o tej historii.

You May Also Like

About the Author: Eugene Barker

"Przyjaciel zwierząt na całym świecie. Guru sieci. Organizator. Geek kulinarny. Amator telewizyjny. Pionier kawy. Alkoholowy narkoman."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *