Reig Jofre użyłby Polski jako przypadku testowego dla swojego modelu rozwoju

Reig Jofre użyłby Polski jako przypadku testowego dla swojego modelu rozwoju


Reik Jofre użyjmy Polska, która zapuściła się w obszar „farmacji specjalistycznej”, koncentrując się na badaniach, rozwoju, produkcji i sprzedaży specjalistycznych produktów z dziedziny dermatologii; Zdrowie kostno-stawowe i kobiety Odzwierciedlaj swój model biznesowy w Hiszpanii.


Planuje rozpocząć całą działalność w kraju, w którym otworzył swoją filię w 2021 roku. To będzie obejmować Technologie Farmaceutyczne (Opracowywanie i produkcja sterylnych i liofilizowanych leków do iniekcji oraz antybiotyków na bazie penicyliny) oraz „Zdrowie konsumentów” (specjalizująca się w produktach odżywczych w sektorze profilaktyki i dobrego samopoczucia oraz środkach do dezynfekcji miejscowej i lekach dostępnych bez recepty -OTC-) pod marką Forté Pharma. Polska jest obecnie ósmym rynkiem, na którym firma bezpośrednio działa, po Hiszpanii, jedynym kraju, w którym rozwija trzy obszary biznesowe. Inne to Francja, Portugalia, Belgia, Szwecja, Anglia i Singapur.

Ignacego BioskiPrezes firmy farmaceutycznej, kontrolowanej w ponad 62% przez rodzinę założycieli, pogratulował sobie Widok międzynarodowy Zarobili po zakontraktowaniu produkcji szczepionka Johnsona Przeciwko Covidowi jej związek wygasł pod koniec ubiegłego roku. Firma świętowała Walne zgromadzenie akcjonariuszy, w którym uznano „najlepszy rok w historii” grupy ze sprzedażą na poziomie 271 mln, o 15% większą niż rok wcześniej i wynikiem operacyjnym na poziomie 30,4 mln, wzrostem o 11% i zyskiem netto na poziomie 8,1 mln, 59 % więcej. Bioska Cel sprzedaży 300 milionów „W przyszłości” a nawet ten 2023.

Prezes wyjaśnił, że firma przeszła Chodzi o osiągnięcie takiego samego zysku z jednego etapu intensywnej inwestycji do drugiego. Planuje również dalszą redukcję zadłużenia w wysokości 62,3 mln w kosztach finansowania po „niskiej stałej stopie procentowej” w wysokości 1,4 mln euro, aby w przyszłości zapłacić akcjonariuszom gotówką. Do tej pory zatwierdzane było przez walne zgromadzenie akcjonariuszy, a akcjonariusze mogli wybrać zapłatę gotówką lub akcjami.


You May Also Like

About the Author: Eugene Barker

"Przyjaciel zwierząt na całym świecie. Guru sieci. Organizator. Geek kulinarny. Amator telewizyjny. Pionier kawy. Alkoholowy narkoman."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *