Santiago Naveda zgłosi się do El Nido po zakończeniu wypożyczenia do Metz z Polski

Santiago Naveda zgłosi się do El Nido po zakończeniu wypożyczenia do Metz z Polski

Po zakończeniu swojej europejskiej przygody z Miedź Legnica z Polski, Santiago Naveda Wracam do Meksyku. Drużyna młodzieżowa amerykański Należy to zgłosić 6 czerwca Kopa Poznaj swoją przyszłość.

Za pośrednictwem swojego konta na Instagramie statek Udostępnił zdjęcie swojego przyjazdu do Mexico City, prawie rok po tym, jak wyjechał, by spróbować szczęścia na starym kontynencie w sierpniu zeszłego roku.

Jednak jego doświadczenie w europejskim futbolu mu nie odpowiadało pokój Oczekiwany, ponieważ nie może pomóc swojemu zespołowi w utrzymaniu kategorii Liga polska.

On przestraszony Mógł dodać tylko 22 punkty i został wyeliminowany, ponieważ miał 13 punktów straty na 15. miejscu, ostatnim miejscu, w którym był na pierwszym miejscu. W trakcie sezonu 22-letni amerykański kolega z drużyny zdołał dołożyć tysiąc osiem minut. Europa.

Wysyłka z Miedź z Polski

Naveda ma nadzieję, że dostanie drugą szansę z drużyną KopaBo wie, że zwolnieniem zwiększy swoje szanse na ponowne rozpatrzenie Fernando Ortiza Z ławki jego przyszłość jest niepewna, choć będzie zależała od tego, czy nowy trener przejmie kontrolę nad drużyną.

Możesz być także zainteresowany: LIGA MX: Pachuca i Tygrysy wyłonią mistrza mistrzów

Naveda, mistrz z USA U20 w 2022 roku

You May Also Like

About the Author: Eugene Barker

"Przyjaciel zwierząt na całym świecie. Guru sieci. Organizator. Geek kulinarny. Amator telewizyjny. Pionier kawy. Alkoholowy narkoman."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *