Tour of Poland 2022 – zapowiedź etapu 7 – kolarstwo międzynarodowe

Za pomocą @Echelonshub

Królowa Tour of Poland, dzisiejsza jazda na czas wywróciła do góry nogami klasyfikacje generalne, gdy Taiman Arensmann odniósł bardzo przekonujące zwycięstwo w Jakobane, ustanawiając najlepszy czas, pokonując Magnusa Sheffielda i Ethana Heidera. Jednak Heider, mimo że nie wygrał, nosił żółtą koszulkę.

Pozytywny: Arensmann wygrywa, a Hayter dostaje żółtą kartkę.

Negatywny: Sergio Higuda, Quinton Hermans i Richard Karabus nie mieli najlepszego systemu i znacznie odpadli w klasyfikacji generalnej.

turystyka

Siódmego dnia wyścig w końcu dociera do Krakowa. Nie jest to dzień do końca łatwy, pierwsza połowa bez wydarzeń sprzyjająca napastnikom, a także możliwość silnego odjazdu. Jednak wykończenie jest bardzo płaskie i sprzyja sprinterom.

179 kilometrów toru i bardzo ciekawy ze względu na dynamikę etap. Zobaczą biegaczy na pięciokilometrowym torze, który zadecyduje o wyniku wyścigu.

Jest to zwarcie i bardzo szybkie. Nie ma bardzo technicznych odcinków, a ostatni zakręt ma 1700 metrów. Od tego momentu był to szybki segment do zamknięcia wyścigu.

Warunki pogodowe

Brak wiatru do zauważenia. Jednak temperatury będą w połowie lat 30., co może być czynnikiem dla zawodników w stadzie.

Szanse na ucieczkę: 20%

Pagórkowaty start zapewnia dobrą platformę dla silnej grupy do oderwania się, a z powodu luk w klasyfikacji generalnej stworzonej na wyścig, więcej kolarzy będzie mogło oderwać się i gonić za zwycięstwem, co może być wygraną jednorazową. Jeśli chcesz to osiągnąć, rozdzielisz się.

Ulubione

Phil Bauhaus: Zwycięzca piątego etapu Bauhaus i Jonathan Milan ścigali się w tym tygodniu bardzo mocno, pośród wielu innych kolarzy, którzy zmagali się z zamieszaniem. Jako zwycięzca ostatniego sprintu w solidnej formie będzie faworytem do kolejnego zwycięstwa.

Arnaud Timare – Demare Paper ma świetny pociąg, ale potrzebuje go do prawidłowego działania. Jacopo Guarnieri jest doświadczonym kolarzem, ale bez solidnej formy Démare będzie potrzebował wszystkiego, aby zapewnić sobie pierwsze zwycięstwo od dwóch miesięcy.

Olav Kooij: Kooij wygrał etap otwierający, jednak będzie bez Mike’a Deinissena, który będzie go wspierał w ostatnim sprincie. Jumbo-Wisma ma młody i potężny skład, w tym Kooij, który nie będzie pod presją, by odnieść kolejne zwycięstwo.

Sam Bennett – Bennett był daleki od swoich najlepszych, ale w sprincie zajął piąte miejsce. Bora – Hansgrohe postawi na niego swoje karty po wycofaniu się Meeusa. Będzie to jednak pociąg zredukowany, ponieważ etap nie jest trudny i jeśli Bennett dobiegnie do mety, może ponownie wygrać.

Ale konkurencja jest wszechobecna. Widzieliście już, jak Pascal Ackermann i Gerben Thijsen odnieśli zwycięstwa w tym wyścigu i będą chcieli powtórzyć ten wyczyn, jeśli to możliwe. Caden Groves i Max Kanter będą outsiderami, którzy wygrają, jeśli znajdą się na właściwej pozycji, a INEOS potraktuje priorytetowo obronę Ethana Haydera, chociaż on i Elia Viviani również mogą to zrobić. powodzenie Dalej.

Jonathan Milan, Hugo Page i Juan Sebastian Molano również mogą być skłóceni, jeśli osoby z zewnątrz, takie jak Edward Theuns, Sam Welsford i Nikias Arndt, unikną obowiązków związanych z pitchingiem.

Wewnątrz autobusu

Dziś rano będę przemawiał…

#114 Michael Hessman: Postaramy się chronić i pracować dla Olafa, aby zdobyć drugie zwycięstwo, chociaż ma swobodę i odpowiedzialność, aby zaatakować wcześnie, aby pogoń za kwalifikacjami KOM. Tylko 4 punkty dzielą Cię od koszulki i byłby to dla Ciebie bardzo dobry wynik, więc uderz wcześnie i upewnij się, że masz jak najlepsze nogi, aby zdobyć te punkty.

#63 Jens Keukeleire: Nie ma sensu próbować oszczędzać do sprintu, mamy kilku facetów z wolnością, więc chcę spróbować się oderwać i spróbować o to walczyć, aby poprowadzić drużynę do zwycięstwa. Jesteś silnym władcą i mam nadzieję, że poradzisz sobie z tymi małymi wzlotami i upadkami.

#227 Jakub Murias– Jakub nie ma nic do stracenia, postaramy się oderwać, by dać mu czas w telewizji i utrzymać kilku kolarzy z przodu, by pogoń za zwycięstwem na scenie.

Prognoza

⭐⭐⭐Demare, Bauhaus, Kooij

⭐⭐S.Bennett, Ackerman, Thijsen, Groves

⭐Kanter, Hayder, Viviani, Molano, Wellsford, Theuns

Nigdy nie sądziłem, że to powiem, ale Bahrain – Victorious naprawdę wydaje się mieć najlepsze wydawnictwo. Jonathan Milan jest w absolutnym ogniu w tym wyścigu, a Bill Bauhaus pokazał tempo, by dwukrotnie wygrać. Podobnie oczekuję kolejnego zwycięstwa od Niemiec.

Sweter Sport fantasy obejmuje wiele sportów, a kolarstwo nie jest wyjątkiem. Jeśli zarejestrujesz się za pomocą poniższego linku, nie tylko dołączysz do niesamowitej gry, ale osobiście wesprzesz mnie i moją pracę oraz pozwolisz mi tworzyć dla Ciebie więcej treści, zachęcam do sprawdzenia tego.

Nagrody w wyścigu wynoszą co najmniej 300 euro, a wpisowe wynosi tylko 5 euro. Wykorzystaj swoją wiedzę.

Ruben Silva

Podoba Ci się to, co robimy? TAkPodążaj za nami Instagram Tak Świergot

Dołącz do Facebooka: Kolarstwo międzynarodowe

Copyright © 2012-2022 Międzynarodowe Kolarstwo. Wszelkie prawa zastrzeżone

You May Also Like

About the Author: Eugene Barker

"Przyjaciel zwierząt na całym świecie. Guru sieci. Organizator. Geek kulinarny. Amator telewizyjny. Pionier kawy. Alkoholowy narkoman."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.