Ukraina – Rosja Wojna: Najnowsze wiadomości na żywo | Moskwa obawia się wielkiej ukraińskiej ofensywy w północno-wschodniej Wielkiej Brytanii | Międzynarodowy

Ukraina – Rosja Wojna: Najnowsze wiadomości na żywo |  Moskwa obawia się wielkiej ukraińskiej ofensywy w północno-wschodniej Wielkiej Brytanii |  Międzynarodowy

Miedwiediew mówi, że Zachód będzie próbował ingerować w rosyjskie wybory

Były prezydent Rosji i obecny wiceprzewodniczący Rady Bezpieczeństwa Dmitrij Miedwiediew powiedział, że wierzy, że Zachód będzie próbował ingerować w wybory prezydenckie w Rosji zaplanowane na 2024 rok i że Władimir Putin planuje ponownie kandydować.

W wywiadzie dla rosyjskich mediów, zebranym przez agencję Interfax, skrytykował Zachód za „potępienie nas na interwencję, ale robią to otwarcie od upadku Związku Radzieckiego”. Według niego ta interwencja „ma na celu destabilizację sytuacji politycznej i podział kraju. [pequeños Estados o repúblicas]Negocjuj z każdą z tych stron, zdenuklearyzuj i zdemilitaryzuj, a następnie przyjdź i zaoferuj swoje usługi.

Zapewnił też, że do pokoju z Ukrainą jest daleko, w związku z odrzuceniem przez Kijów i Waszyngton planu pokojowego zaproponowanego podczas wizyty chińskiego prezydenta Xi Jinpinga w Moskwie: „Aby zrealizować jakikolwiek plan, wystarczy studiować nie tylko tutaj , ale przynajmniej w Waszyngtonie i Kijowie, co nie ma miejsca teraz”.

Zdaniem Miedwiediewa obecnie niemożliwe jest osiągnięcie porozumienia z Zachodem w sprawie struktury wojny na Ukrainie – zapewnia. decyzję podjętą 24 lutego ubiegłego roku, odnoszącą się do rozpoczęcia przez Rosję „akcji na dużą skalę” na Ukrainie, jak

Poszedł dalej i powiedział: „Ukraina jest zwykle częścią Rosji, bądźmy szczerzy. Ale z powodów geopolitycznych i historycznych od dawna żyjemy z tymi wyimaginowanymi granicami”.

W nakazie aresztowania Putina wydanym w zeszłym tygodniu przez Międzynarodowy Trybunał Karny (MTK) w związku z deportacją ukraińskich dzieci do Rosji, Miedwiediew wyjaśnił: Aresztowanie byłoby aktem wojny przeciwko Rosji. „Wyobraźmy to sobie, chociaż wiadomo, że jest to scenariusz, który nigdy się nie zmaterializuje. Obecny przywódca mocarstwa nuklearnego przybywa na granicę Niemiec i zostaje aresztowany. Co to jest? Wypowiedzenie wojny Federacji Rosyjskiej! wszystkie nasze media pójdą do Bundestagu, kancelarii kanclerskiej itp.” – powiedział w każdym razie. Obraza sądu (Europe Press)

You May Also Like

About the Author: Eugene Barker

"Przyjaciel zwierząt na całym świecie. Guru sieci. Organizator. Geek kulinarny. Amator telewizyjny. Pionier kawy. Alkoholowy narkoman."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *