Urzędnik Echo Rights ma zostać zastąpiony w Polsce

Polsad zamówił nową lokalną wersję ukraińskiej komedii z prezydentem Wołodymyrem Zełenskim, która jest już w produkcji pod lokalnym tytułem. Ludzie Sluki.

uruchomiła nową lokalną wersję Polsatu Sługa luduKomedia ukraińska, która zapoczątkowała karierę polityczną prezydenta Wołodymyra Zełenskiego.

Obecnie w produkcji na lokalnym tytule Ludzie Sluki, w serialu w roli głównej występuje popularny polski aktor telewizyjny Marcin Hygner, wcielający się w rolę zwykłego człowieka, którego nieświadomie wybrano na prezydenta. Producentem adaptacji jest Polot Media w reżyserii Macieja Bielińskiego.

Oryginał, wyprodukowany przez Studio Quartal 95, pobił rekordy dla Kanału 1+1 na Ukrainie i trwał przez trzy sezony oraz film. Uczynienie nazwiska jego twórcy i gwiazdy Wołodymyra Zełenskiego, Sługa ludu Została później przyjęta jako nazwa jego własnej partii politycznej, kiedy rozpoczął udaną kampanię prezydencką w 2019 roku. Serial odnotował ogromny wzrost zainteresowania międzynarodowego po inwazji rosyjskiej. Z Ukrainy w lutym 2022 r. nadawcy na całym świecie pokazują swoje poparcie dla Zełenskiego, emitując tytuł.

Międzynarodowy dystrybutor Echo Rights zajmuje się licencjonowaniem zarówno skryptów, jak i gotowych Sługa ludu.

„To był niezwykle mocny scenariusz – komedia, która tak głęboko przemówiła do narodu ukraińskiego, że zmieniła bieg historii politycznej w tym kraju, a następnie na świecie. Oczywiście nie możemy się doczekać, aby zobaczyć, co Przyszłość dotyczy polskiej wersji” – mówi Perkin Nalbandli, dyrektor ds. sprzedaży i przejęć w Europie Środkowo-Wschodniej i Afryce ds. praw ekologicznych.

Sługa ludu Historia Wasilija, skromnego i skromnego nauczyciela, który przed kamerami szaleje na żałosny stan rzeczy w swoim kraju. Gdy uczeń publikuje film na YouTube, staje się on wirusowy. Wszyscy uwielbiają oburzenie Wasilila, a ludzie zaczynają zbierać pieniądze na jego kampanię prezydencką, którą wygrywa. Sługa ludu Śledzi nowe życie Wasilija jako prezydenta; Nie jest zainteresowany zmianą swojego życia, chce pozostać na tym samym stanowisku, mieszkać w swoim mieszkaniu z rodzicami, pożyczać od znajomych i zarządzać swoim życiem; Teraz jego praca jest jako potężny człowiek kraju.

You May Also Like

About the Author: Eugene Barker

"Przyjaciel zwierząt na całym świecie. Guru sieci. Organizator. Geek kulinarny. Amator telewizyjny. Pionier kawy. Alkoholowy narkoman."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.