Uzdrowienie XXI wieku z Dziewicą Kebelską z Wavolnicy

Uzdrowienie XXI wieku z Dziewicą Kebelską z Wavolnicy

Co roku do polskiej Wawolnicy przybywają tysiące pielgrzymów Sanktuarium Matki Boskiej Kebelskiej, z Keblo lub Keble. O Rycina z XIII wieku, na której przypisywane są cuda, łaski i uzdrowienia. W Sanktuarium w Wawolnicy pod okiem niesamowitych lekarzy zapoznają się z najnowszymi lekami i pomocami XXI wieku.

Dziewica uwięziona przez Tatarów

Wawolnica to osada założona w XI wieku. Dziewica następnie przybyła z innego miejsca.

Tradycyjna historia to pokazuje Obraz „pojawił się” w oddali w lasach Keplo. Tatarzy, którzy najechali i splądrowali Polskę W 1278 r. umieścili obraz na skale, aby z niego kpić Przed tłumem chrześcijańskich więźniów. Ale doszło do wielkiej bitwy, w której chrześcijanie pokonali Tatarów. Grupa w panice splądrowała i próbowała zebrać niewolników, aby pośpiesznie uciec.

Dalej Kronika podaje: „Nad Najświętszą Matką Bożą pojawił się blask i zaczęła wspinać się po kilkuset stopniach. Stał na palmie. Przerażeni Tatarzy uciekli z łupami i jeńcami.. Po jego ucieczce na kamieniu ustawiono figurę Matki Bożej.

Więźniowie Opowiedzieli o cudzie i zbudowano tam kościół, przyciągało pielgrzymów. Po latach obraz przeniesiono do kościoła św. Wojciecha w Wavolnicy. Obecna siedziba została zbudowana w 1700 roku.

Tak twierdzą znawcy sztuki Obraz wykonany jest z drewna lipowego85 cm wysokości i wyrzeźbiony w jakimś warsztacie na Śląsku lub Pomorzu. Tradycja tzw. „pięknych dziewic”. Podąża za piękną Dziewicą z Wimbergu.

Dziewica Kebelska to rzeźba z drewna lipowego z XIII wieku, której wyznawcy w XXI wieku opowiadają się za cudownymi uzdrowieniami.

Starożytne i współczesne cuda

Chociaż zawsze cieszył się opinią wspaniałego orędownika, została ona przywrócona w XIX wieku, kiedy założył obecny kościół. Franciszek Klempiński odzyskał wzrok W 1840 r. Dalej Clemente Figiel, cieśla z Clementovic, doznał udaruWkradając się do filmu niczym modląc się, powrócił ruch.

Główna pielgrzymka odbywa się w Wavolnicy Wrzesień, kiedy przybywają tysiące pielgrzymów. Kiedy ktoś zostaje uzdrowiony, zazwyczaj składa o tym świadectwo i jest to zapisywane w księdze świątyni. Gazeta gosc Mówi kilka spraw z Lublina Ostatnio

Pan. Jerzy, znany urzędnik państwowy, wraz z żoną przyjechali do Wavolnicy, ponieważ zabrał ich proboszcz, ks. Stanisław Zapilewski. Przed filmem uczestniczyli we mszy Cudem wrócili do domu. Ku zdumieniu lekarzy stan pacjenta w kolejnych dniach uległ całkowitej poprawie. Bez żadnego leku. W 2002 Ksiądz wyjaśnił to w Wavolnicy i zapisał w swojej książeczce pomocy.

Justyna Korczyńska mieszka w Lublinie. W dniu 26 lipca 2008 r Umierał w szpitalu na ostrą białaczkę szpikową (99% komórek nowotworowych). Nie ma już możliwości wyleczenia, Jego krewni udali się do Wawolnicy Modlić się przed Dziewicą. Justyna też nie wie. W tę sobotnią noc o 20.30 poczuła, jak opuszczają ją słabości, wstała, wstała bez problemu, zjadła kolację i sama poszła do łazienki… Tego samego popołudnia jej krewni modlili się za nią na mszy przed Najświętszą Maryją Panną. Lekarze nie znaleźli w jego organizmie komórek nowotworowych.

Pielgrzymi do Wavolnicy ku czci Dziewicy Kebelskiej.

Lata stwardnienia rozsianego zniknęły

W 1996 r Ks. Stanisław Kultis, kapłan archidiecezji lubelskiejcierpiał Stwardnienie rozsiane Przez 40 lat. Nie mógł sam wstać z łóżka. Poprosił, aby go zaprowadzono przed Dziewicę w Vavolnicy. Tam ledwo mógł siedzieć, ale modlił się przed Dziewicą i wrócił do domu. Kiedy obudził się następnego dnia, poczuł, że jego ręce znów mają kontrolę Był uszczęśliwiony, że może siedzieć sam, a nawet chodzić sam. Przez pokój. Jego wieloletni lekarz był całkowicie zdumiony. Inny lekarz, który badał go w Warszawie, nie zgodził się z faktem, że pacjent nie choruje na stwardnienie rozsiane.

Przeciw niepłodności

W dniu 16 marca 2000 roku ks. Jan Besiol, kustosz Sanktuarium w Wavolnicy, Odprawił Mszę św. kobiecie z Kanady Na prośbę przyjaciela Bolesława Lipczewskiego, polskiego księdza z Detroit, otrzymała imię Susan. Kobieta nie może mieć dziecka zgodnie z zaleceniami lekarzy. Rok po tej mszy kobieta urodziła już dziecko.

Kolejny przypadek wyleczenia niepłodności Lekarze Peta i Piotr to małżeństwo od 20 lat, bezdzietne. Jesienią 2002 roku poszli na mszę do Vavolnicy, modlili się do Dziewicy i po roku urodziły im się bliźnięta.

W ostatnim czasie proboszcz parafii Wavolnica ks. Jerzy potwierdził kolejne przypadki rodzin, które mogły mieć dzieci, mimo że lekarze je odrzucali.

Chłopiec został potrącony przez samochód

Mieszkałem w Wolidze Jakub Skoronek, pięcioletni chłopiec W dniu 6 maja 2000 r Samochód się rozbił. Zabrano go do kliniki przy ulicy Choduki w Lublinie, gdzie leżał bez ruchu. 13 maja lekarze poinformowali rodziców, że dziecko wkrótce umrze, a jego mózg działa tylko częściowo. Rodzice przyjechali do Wavolnicy z płaczem Tłoczyli się przy cudownej figurze tego samego 13 maja O 8 wieczorem. Wrócili do domu o dziewiątej, zadzwonili do przychodni, a lekarz powiedział im, że chłopiec otworzył oczy i jest w pełni przytomny. Dali mu to Wypisany bez śladów obrażeń każdego rodzaju.

Pani Ewa, mieszkająca w Warszawie, Zdiagnozowano u niej raka jajnika z przerzutami W wątrobie dwa guzy o średnicy 4 centymetrów. Zoperowano jej macicę i okazało się, że jest to nowotwór złośliwy. Lekarze nie dawali nadziei na jego powrót do zdrowia. W Vavolnicy Zgodził się i po przyjęciu komunii modlił się żarliwie. dla jego wyzdrowienia. Podczas comiesięcznej kontroli we wrześniu 2006 roku, po dokładnym badaniu i tomografii komputerowej, guzy przerzutowe zniknęły, a ona była całkowicie zdrowa, bez komórek nowotworowych w organizmie.

Oto niektóre z nich AIDS zgłaszane przez ludzi w sanktuarium w ciągu ostatnich dwóch dekad. Ostatnia łaska zapisana w oficjalnej księdze przypada na 30 sierpnia 2023 roku. W ten sposób Kanni co roku przyciąga tysiące pielgrzymów.

Opublikowano na portalu Marion Gary’ego Philly’ego.

You May Also Like

About the Author: Eugene Barker

"Przyjaciel zwierząt na całym świecie. Guru sieci. Organizator. Geek kulinarny. Amator telewizyjny. Pionier kawy. Alkoholowy narkoman."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *