Wojna Ukraina – Rosja, ostatnia minuta: | Moskwa podpisuje ustawę umożliwiającą mobilizację więźniów z poważnymi przestępstwami

Prezydent Władimir Putin powiedział, że konfrontacja Rosji z „reżimem neonazistowskim” w Kijowie była nieunikniona w ten piątek podczas obchodów Dnia Jedności Narodowej na Placu Czerwonym.

Ofiarowanie kwiatów przez prezydenta Rosji Władimira Putina na Placu Czerwonym w Dzień Jedności Narodowej.MICHAIL METZEL | AP

W dniu meczu 254 Wojna na UkrainieWładimir Putin uznał to za ważne Ewakuować cywilów z niebezpiecznych obszarów w ChersoniuPowiązane ostatnio przez Kreml, było to pierwsze uznanie przez rosyjskiego prezydenta pogarszającej się sytuacji w ukraińskim regionie południowej Ukrainy, który jest uważany za strategicznie ważny.

„Do 70 000 osób” zostało wysiedlonych w miniony wtorek Lewy brzeg Dniepru A w zeszłym tygodniu rosyjskie siły okupacyjne wskazały, że 70 000 cywilów uciekło już ze swoich domów.

Komentarze Putina przychodzą dzień później Prorosyjscy urzędnicy w regionie Chersoniu uznali jedną możliwość Wycofanie armii rosyjskiej Rosyjska flaga zniknęła z siedziby regionalnej administracji, ale wezwała do pilnej ewakuacji ludności cywilnej. Wycofanie się byłoby poważnym ciosem dla Rosji.

Na dzień dzisiejszy w Rosji obowiązują przepisy, które na to pozwalają Mobilizować więźniów oczekujących na wyrok W przypadku niektórych poważnych przestępstw nawet to nie jest możliwe.

Ameryka wierzy, że Ukraina odbuduje okupowane terytorium Turcji przez Rosjan, w roli mediatora, m.in Rozwiązanie dyplomatyczne To jest „honor” Integralność terytorialna Ukrainy” Powstały konflikt należy zakończyć Inwazja rosyjska.

Prezydent Niemiec Olaf Scholz, który przebywa z oficjalną wizytą w Pekinie, zapytał prezydenta Chin Xi Jinpinga. Użyj „swojego wpływu” na Rosję Aby zakończyć konflikt z Ukrainą „Brutalna agresja” Moskwy przeciwko Ukrainie.

Zgodnie z kryterium

Program powierniczy

Ucz się więcej

You May Also Like

About the Author: Eugene Barker

"Przyjaciel zwierząt na całym świecie. Guru sieci. Organizator. Geek kulinarny. Amator telewizyjny. Pionier kawy. Alkoholowy narkoman."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.