World Cup Katar 2022: Drużyny, tabele i kiedy reprezentacja Argentyny gra przeciwko komu

Hołd FIFA dla graczy, którzy nie mają już najbardziej poruszającego momentu w środku losowania Mistrzostw Świata w Katarze 2022. Diego Maradona, Włoch Pavlo Rossi, Anglik Gordon Banks i Niemiec Gert Mல்லller to czterej najlepsi mistrzowie świata. Zostawili spuściznę w piłce nożnej i pewną dumę, która obecnie nie istnieje. Jednak jego pamięć na zawsze pozostanie w sercach miłośników piłki nożnej.


Przed losowaniem wydano oficjalną piosenkę konkursu: „Hayya Hayya (razem lepiej)”, w wykonaniu Trinidad Cardona, Aishy i Davido. Ten motyw został wydany wraz z filmem z wieloma subtelnymi obrazami, z których pierwszy jest hołdem dla Diego Armando Maradony. W jednej krótkiej scenie argentyńska gwiazda pojawiła się w narodowej koszulce, gdzie uniósł pięść i uśmiechnął się, świętując bramkę.

ten Były bułgarski zawodnik Histo StojkovKomentarz do Maradony: „Straciłem prawdziwego przyjaciela, przyjaciela, który nosił w moim sercu. Ile razy mieliśmy jego zdjęcia z moimi rodzicami, moim bratem… ale hej, on tam jest, niech spoczywa w spokoju, oczywiście, że stamtąd będzie się cieszył. Pamiętam, jak wszyscy krzyczeli w dziesiątej minucie. Możemy mu klaskać w dziesiątej minucie każdego meczu.

You May Also Like

About the Author: Eugene Barker

"Przyjaciel zwierząt na całym świecie. Guru sieci. Organizator. Geek kulinarny. Amator telewizyjny. Pionier kawy. Alkoholowy narkoman."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *