Zatrudnienie: W Europie, Polsce, Hiszpanii i Stanach Zjednoczonych jest 1550 wakatów – Finanse osobiste – Ekonomia

Zatrudnienie: W Europie, Polsce, Hiszpanii i Stanach Zjednoczonych jest 1550 wakatów – Finanse osobiste – Ekonomia

Nie ma nic lepszego niż rozpoczęcie roku od nowej pracy, ale jeszcze lepiej, jeśli ta nowa praca daje Ci możliwość podróżowania, poznawania innych kultur, zdobywania większego doświadczenia w swoich obszarach i oczywiście zarabiania w dolarach lub euro. Bo taka możliwość nie jest odległa Kolumbijskie Stowarzyszenie Work & Travel, we współpracy z europejskimi i amerykańskimi agencjami pośrednictwa pracy, poszukuje 1550 Kolumbijczyków. Zainteresowanie podróżami i pracą za granicą w 2024 roku.

(Przeczytaj także: Kto wygrywa, a kto traci na wtrącaniu się Grega na rynek energii?)

Świadczenia oferowane przez tę organizację pomogły spełnić to marzenie ponad 15 000 emigrantów Możliwości szkolenia akademickiego dla 300 kolumbijskich studentów technicznych lub uniwersyteckich w hotelach i restauracjach w Hiszpanii i 750 dla kobiet w wieku od 18 do 26 lat, zainteresowanych integracją z życiem i kulturą w Europie lub Ameryce, pracujących z rodzinami goszczącymi jako AuPair – Nianie. W Polsce wolnych miejsc pracy w różnych sektorach gospodarki jest 500.

Nabór do tych programów trwa do najbliższej soboty, 6 stycznia, a wszyscy zainteresowani mogą znaleźć wszystkie wymagania, korzyści, koszty i dotacje tutaj: www.workandtravelaupair.org

Możesz poprosić o informacje i zarejestrować się, wysyłając e-mail: [email protected], WhatsApp 3008141365 lub zadzwoń pod numer 3107624337.

(Możesz być także zainteresowany: Płaca minimalna 2024: jak długo związki zawodowe i pracodawcy będą definiować podwyżki?)

Luz Marina Vargas, dyrektor generalny ds. pracy i podróży Abarre „Imigracja to jedna z opcji, którą Kolumbijczycy są zainteresowani budowaniem przyszłości swojej i swoich rodzin, biorąc pod uwagę możliwości pracy oferowane za granicą, orazWażne jest, aby skonsultować się z partnerem, który ma wsparcie bezpiecznych i uznanych międzynarodowych operatorów.

Staż w Hiszpanii

Ta możliwość jest skierowana do studentów z wykształceniem technicznym lub uniwersyteckim w zakresie kulinariów/gastronomii, turystyki i hotelarstwa, usług restauracyjnych itp.

Zdjęcie:

ALFONSO CERVANDES / ARCHIWUM EL TIEMPO

Według organizacji ogłaszającej zaproszenie, Program Staży Akademickich w Hiszpanii oferuje możliwość dla 300 kolumbijskich studentów w wieku od 18 do 35 lat, zainteresowanych zdobyciem doświadczenia i doskonaleniem swojego profilu zawodowego poprzez odbycie 6-miesięcznego stażu w hotelach i restauracjach. W tym kraju (wyspiarskim i wyspiarskim).

Ta możliwość jest skierowana do studentów kierunków technicznych lub uniwersyteckich Jedzenie/catering, turystyka i hotelarstwo, usługi restauracyjne / Języki używane w żywności i napojach, administracji / biznesie, marketingu / komunikacji, turystyce.

Dostępne staże: Asystent kuchenny, Asystent obsługi pokoju, Recepcjonista hotelu, Hostessa / Hostessa wydarzenia, Animator, Barista, Asystent zarządzania rezerwacjami.

W zależności od stanowiska oferowane będą pewne świadczenia stażowe, takie jak zakwaterowanie i wyżywienie (w przypadku staży w hotelach). Motywacja finansowa za naukę od 200 do 300 euro miesięcznie (w zależności od hotelu, poziomu i profilu).

Różne oferty pracy w Polsce

Pracownik, praca

Minimalna umowa dotyczy jedynie około 2,5 miliona osób, które obecnie otrzymują pensję w Kolumbii.

Zdjęcie:

Carlosa Arturo Garcii

Zgodnie z dyrektywami dotyczącymi pracy i podróży Polska umacnia się jako interesujący kierunek dla kolumbijskich pracowników, ponieważ zapewnia stabilność swoich ofert, Polska firma poszukuje obecnie 500 kobiet i mężczyzn w wieku od 18 do 50 lat na różne stanowiska. Należą do nich ich hiszpańskojęzyczni koordynatorzy i niektóre świadczenia wymienione na stronie internetowej stowarzyszenia.

Istnieją możliwości w tych obszarach Dekoracja, produkcja płyt betonowych, budownictwo, obszar obróbki żywności, sterowniki traktomula.

Oferty z USA

Program Aupair (nianie) skierowany jest do kobiet w wieku od 18 do 26 lat, które chcą pracować przez rok opiekując się dziećmi. Organizacja pozarządowa oferuje młodym studentom uczelni publicznych 300 stypendiów na pracę w Stanach Zjednoczonych oraz 450 stypendiów na roczną pracę w Niemczech, Belgii, Austrii lub Francji.

Musi posiadać średniozaawansowany poziom języka angielskiego, niemieckiego lub francuskiego; Stowarzyszenie twierdzi jednak, że organizacja pozarządowa pomoże wybranym osobom w zdobyciu niezbędnych umiejętności językowych w ramach programu.

Ponadto wybrane młode kobiety otrzymają 80 procent całkowitego pokrycia kosztów projektu, Premia miesięczna 280 euro, własny pokój, wyżywienie, ubezpieczenie medyczne i wyjątkowa możliwość doskonalenia języka kraju, który odwiedzają. ·

Osoby podróżujące do USA oprócz biletów lotniczych otrzymają także premię w wysokości 500 dolarów.

You May Also Like

About the Author: Eugene Barker

"Przyjaciel zwierząt na całym świecie. Guru sieci. Organizator. Geek kulinarny. Amator telewizyjny. Pionier kawy. Alkoholowy narkoman."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *