Zbieg poszukiwany w Polsce za rozboje z użyciem przemocy i handel narkotykami został zatrzymany w Denii

Zbieg poszukiwany w Polsce za rozboje z użyciem przemocy i handel narkotykami został zatrzymany w Denii

Agenci Komendy Głównej Policji zatrzymali poszukiwanego przez polskie władze mężczyznę w mieście Alicante, Denia, któremu postawiono zarzut Europejskiego Nakazu Aresztowania w celu Deportacji (OEDE). Rabunek z użyciem przemocy i handel narkotykami.

Aresztowania uciekiniera dokonali agenci Sił Obrony Cywilnej Denia po jego identyfikacji w biurze dokumentów komisariatu policji.

Kiedy agenci sprawdzili krajowe policyjne bazy danych, osoba ta została zidentyfikowana jako A Europejski Nakaz Aresztowania ekstradycji Za popełnione zbrodnie PolskaPrzestępstwa zagrożone karą pozbawienia wolności do lat 2 i 10 miesięcy.

Zgodnie z nakazem aresztowania zatrzymany mężczyzna został przesłuchany przez polskie władze i skazany na karę więzienia za rozbój z użyciem przemocy. Uraz ofiary i odbyć karę pozbawienia wolności nałożoną za skazanie za handel marihuaną.

Zatrzymany jest obywatelem Polski i 29 latOddany do dyspozycji Centralnego Sądu Pouczającego Sądu Krajowego, organu odpowiedzialnego za przeprowadzenie procedury jego dalszego wydalenia.

You May Also Like

About the Author: Eugene Barker

"Przyjaciel zwierząt na całym świecie. Guru sieci. Organizator. Geek kulinarny. Amator telewizyjny. Pionier kawy. Alkoholowy narkoman."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *