Żyjący w tym czasie psycholog i badacz: Kim jest polski turysta, który zginął nad jeziorem Nahuel Huabi?

Pochodząca z Polski Maggie miała 30 lat i podróżowała samochodem po Argentynie ze swoim partnerem.

24 lutego ub. Maggie Graca (30) i jego partner Szymon Salaj (30) Spędzenie popołudnia nad brzegiem jeziora Nahuel Huabi w Bariloche. On jest z Węgier, ona z Polski (później zamieszkała w Belgii), a turyści są ze sobą od sześciu i pół roku. Jednak w ciągu kilku sekund ta podróż przez senne krajobrazy zamieniła się w najgorszy koszmar jej życia: próba odzyskania piłki, która wpadła do wody, młoda dziewczyna utonął.

Tragedia rozegrała się około godziny 17:00 na publicznej plaży, na którą można wejść od strony ulicy Bajada de Selva Negra. Według rekonstrukcji przeprowadzonej przez badaczy para cieszyła się rzucaniem piłki do wody psu, który z nimi przyszedł. Wyjaśnili podczas startu informacjaTurysta zdecydował, że wiatr zepchnął piłkę z plaży Wejdź do wody Aby to odzyskać.

Po wejściu Maggie zdaje sobie z tego sprawę Woda była bardzo zimna Odkrywszy, że nie może wrócić więcej, niż się wydawało, zaczął pytać Pomoc. Kiedy zauważył, że jego partnerka ma objawy, Simon wskoczył do wody, aby jej pomóc. W tym momencie w okolicy pojawiła się łódź i razem udało im się wyciągnąć ją na brzeg, gdzie przez ponad godzinę rozpoczęła się resuscytacja krążeniowo-oddechowa (CPR). Ale wysiłki są daremne: Maggie odeszła w ramionach kochanka.

Chociaż początkowo zidentyfikowano zmarłego turystę jako obywatela Belgii, prawda jest taka, że ​​jest on tubylcem. KłodzkoMiasto na południowym zachodzie PolskaChociaż mieszkał w Belgii przez siedem lat.

To może Cię zainteresować: Argentyńska modelka umiera w Playa del Carmen, a jej rodzina domaga się śledztwa w sprawie jej śmierci

W sprawie interweniował dyżurny adwokat Bariloche Lista Williama, Między innymi zlecił sekcję zwłok ofiary, aby ustalić, czy przyczyną śmierci było utonięcie, czy hipotermia. W ciągu ostatnich kilku godzin potwierdzono, że młoda kobieta utonął.

W niedzielę 26-go Maggie skończyłaby 31 lat

W szoku po śmierci Maggie jej chłopak został przeniesiony do miejscowego szpitala ogólnego w Bariloche po pomoc. HipotermiaPo spędzeniu kilku minut w wodzie cierpiał.

Już zwolniony, w kontakcie z informacjaSimon opisał podróż, którą odbył ze swoją sześcioipółletnią dziewczyną, która mieszkała w Toronto w Kanadzie przez dwa lata.

„Wypożyczyliśmy samochód w Santiago de Chile i pojechaliśmy na południe do Puerto Natales, a następnie do Argentyny. Musieliśmy wrócić do Santiago, a potem pojechać do Boliwii, Peru, Ekwadoru, Kolumbii, aż wróciliśmy do Kanady. ” Simon powiedział outletowi, a on również podzielił się zdjęciem z dnia, w którym spotkała lodowiec. Perito Moreno.

Maggie i Simon Salai w Perito Moreno

Maggie ma 30 lat i ukończyła psychologię na University of Kent. W 2016 i 2019 roku, pasjonując się swoim zawodem, ukończyła dwa stopnie magisterskie: jeden z psychologii klinicznej i drugi z neuronauki.

Dwa lata temu, w marcu 2021 roku rozpoczął pracę w kanadyjskiej firmie Quantified Citizen. Dochodzenie. Zaczynał jako asystent, później awansował na dyrektora. Zgodnie z Twoim profilem LinkedinSpecjalny zdrowie psychiczne I choroba umysłowa.

Mimo młodego wieku jest bardzo inteligentny i ma piękną duszę. Jego śmierć jest niewiarygodną stratą dla ludzkości.. Myślę, że jego praca złagodziłaby cierpienia tysięcy (jeśli nie milionów) ludzi” – powiedział Simon informacja.

To może Cię zainteresować: Dramat argentyńskiego ojca: Linia lotnicza, którą podróżowali, zbankrutowała, zostawiając ich na lotnisku w Kolumbii.

I pożegnał się: „Mimo, że jej życie się skończyło, jestem świadkiem tego, że żyła pełnią życia i byliśmy razem bardzo szczęśliwi. Ważne były dla niej dwie rzeczy: kontakt ze swoimi emocjami i życie w w tej chwili. Myślę, że warto o tym pamiętać dla każdego. Dla mnie pamiętanie o tym pomaga mi to przetworzyć Wielki ból”.

Magee pracował w badaniach w Quantified Citizen, kanadyjskiej firmie

Podczas gdy ambasada i konsulat zarządzały repatriacją szczątków turystów, Quantified Citizen (firma, dla której pracował Magee) uruchomiła kampanię na platformie. Idź mnie sfinansować Musimy zebrać pieniądze na transport prochów młodej kobiety do Peru.

Zgodnie z tekstem opublikowanym na stronie Facebook Spółki: Przypisany do „Usług finansowych kremacja I to Dodatkowe koszty oraz Szymon i in. Obejmuje to leczenie dla niego i innych bliskich, koszty podróży, aby mógł połączyć się z nim i rodziną Maggie, a także pokrycie przez Simona części kosztów sprowadzenia prochów Maggie do Peru”.

Na końcu post wyjaśnia: „Wszelkie dodatkowe fundusze poza celem zostaną przeznaczone na festiwal w tym kraju w placówce, w której Maggie pracowała, aby wesprzeć osoby, które nie mogą otrzymać leczenia”.

Kontynuuj czytanie:

Tragedia w Bariloche: belgijski turysta Nahuel zmarł w jeziorze Huabi i badają przyczynę śmierci.

You May Also Like

About the Author: Eugene Barker

"Przyjaciel zwierząt na całym świecie. Guru sieci. Organizator. Geek kulinarny. Amator telewizyjny. Pionier kawy. Alkoholowy narkoman."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *