▷ iPhone 12 i 12 Mini otrzymają wariant Purple ERdC

IPhone 12 i 12 Mini otrzymają wersję fioletową

5 (100%) 1 głosować

Flagowa seria iPhone’a 12 Został wprowadzony w ostatnich miesiącach ubiegłego roku 2020. To pierwsze urządzenia tej marki, które były kompatybilne z nowymi sieciami 5G. Standardowy model z serii został wprowadzony na rynek masowo różnorodność z Zabarwienie, Maksymalnie pięć zmiennych W tej sekcji. Teraz gigant z Cupertino wypuścił Atrakcyjny nowy kolor.

Tak wygląda fioletowo nowy iPhone 12 i 12 Mini

Nowa wersja iPhone’a 12 jest oferowana z akcesorium Fioletowe wykończenie, które rozszerza się na całym ciele. Obejmuje to całą szybę z tyłu, jednostkę kamery, korpus sprzętu i jego fizyczne przyciski. Co więcej Standard iPhone’a 12, Mini otrzyma również to przetwarzanie kolorów, które może się przydać przy zwiększaniu sprzedaży, co prowadzi do poważnego rozczarowania dla firmy z Ameryki Północnej.


Znacząco Ani model Pro, ani model Pro Max Tego rodzaju „odważne” warianty kolorystyczne. Jeśli chodzi o droższe i premium modele, wydaje się, że Apple dąży do utrzymania bardziej poważnego i konserwatywnego podejścia do ostatecznego koloru swojej obudowy, ponieważ nie otrzymał w momencie premiery wielu wykończeń, które były dostępne dla modeli Standard i Mini. .

Aby lepiej dopasować tę opcję, firma Apple udostępniła również Akcesoria pasujące do nowego fioletowego koloru. Obejmuje to formalną torbę w ciemniejszym i nieprzejrzystym odcieniu, która zawiera również etui na karty (wydaje się, że można je zdjąć w zależności od życzenia użytkownika za pomocą magnesu).

Specyfikacje i funkcje

Kiedy pojawiły się na rynku w zeszłym roku, iPhone 12 i iPhone 12 Mini były pierwotnie dostępne w następujących kolorach: Czarny, niebieski, zielony, czerwony i biały. Oba modele są wyposażone w wyświetlacze z Ty jesteś, Mocne ślizgi Apple Bionic A14, System Podwójne tylne kamery 4 GB pamięci RAM, obsługa szybkiego ładowania i ładowania bezprzewodowego, Wśród innych zalet.

Wymiary
Waga
146,7 x 71,5 x 7,4 mm
164 gramy
Ekran 6,1 cala
Ty jesteś
1170 x 2532 pikseli
60 Hz + HDR10
Uzdrowiciel Apple A14 Bionic
GPU Apple
Baran 4 GB
Pamięć wewnętrzna 64 GB / 128 GB / 256 GB
Aparaty Tylny:
12 megapikseli (główny, gniazdo obiektywu f / 1.6)
Szeroki kąt 8 MP (120 °)

Przede mną:
– 12 megapikseli (przysłona f / 2.2)

Programowanie iOS 14.1
bębny 2,815 mAh
Szybkie ładowanie 20 W.
Ładowanie bezprzewodowe 15 W.
Połączenie 4G + 5G
Wi-Fi 6
Bluetooth 5.0
GPS
Dodatki Piorun Puerto
Głośniki stereo
Dźwięk o wysokiej wierności
Ochrona IP68Publicaciones similares a la que acabas de leer
¿Te ha parecido interesante esta noticia? Puedes dejarnos un comentario con tu opinión, te lo agradeceremos.  

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *