▷ Xiaomi 11T wypuszcza nowy wirtualny czujnik zbliżeniowy, czy rozwiążą problemy? »ERdC

Xiaomi 11T wypuszcza nowy wirtualny czujnik zbliżeniowy, czy rozwiążą problemy?

5 (100%) 1 głosować

nowo, Flagowe telefony z serii Xiaomi 11T i Xiaomi 11T Pro Został oficjalnie uruchomiony. Ta para terminali wprowadza nowe zasady aktualizacji z trzema głównymi wydaniami dla Androida i czterema latami aktualizacji zabezpieczeń. Ponadto ujawniono, że linia Xiaomi 11T również ma Nowy wirtualny system czujników zbliżeniowych.

Nowy wirtualny czujnik zbliżeniowy w serii Xiaomi 11T

Problem z czujnikiem zbliżeniowym w niektórych modelach Xiaomi (i powiązanych markach) też był przesłuchiwany, ponieważ Niektóre nie integrują tradycyjnego czujnika fizycznego, Ale domyślny system Wykorzystuje czujniki urządzenia i inne algorytmy, aby „zrobić jego zachowanie”. Problem z powyższym polega na tym, że Kilku użytkowników zgłosiło nieprawidłowe zachowanie.

Ta technologia wirtualnego czujnika zbliżeniowego jest widoczna przede wszystkim w telefonach budżetowych firmy, ale są też telefony wyższej klasy (pomimo drogich), które ją oferują, takie jak POCO F3 i Redmi Note 10 Pro. Ujawniono, że nowe flagowe telefony telefoniczne Xiaomi 11T i Xiaomi 11T Pro Zabierz ze sobą system domyślny czujnik zbliżeniowy, ale ten jest przerobiony, Ma na celu Rozwiąż problemy w poprzednich rozwiązaniach.

jego nazwa AI WEWNĘTRZNE PIĘKNO®

Nowy wirtualny czujnik zbliżeniowy Xiaomi został opracowany we współpracy z Laboratoria eliptyczne Występuje pod nazwą de AI WEWNĘTRZNE PIĘKNO®. Zasadniczo czujnik wykorzystuje wirtualny inteligentny system czujników zasilany sztuczną inteligencją, który ma na celu przezwyciężenie potrzeby stosowania specyficznego dla sprzętu czujnika zbliżeniowego. To jest niesamowite obniża koszty produkcji, Zezwalaj na oferty sprzętu po niższej cenie.

wybitnie Laboratoria eliptyczne To ta sama firma, która opracowała poprzedni system wirtualnych czujników zbliżeniowych, który można znaleźć w innych modelach, który wywołał wiele skarg ze strony użytkowników. Xiaomi Pracowałem z tą firmą Od 2016. Jednak zapowiedź Zmodernizowany system obiecuje dokładniejsze działanietego systemu.

Ostatnie raporty wskazują, że Xiaomi będzie współpracować z inną firmą w celu uzyskania lepszych czujników zbliżeniowych Patrząc w przyszłość. Tymczasem czas pokaże Jeśli Xiaomi i Elliptic Labs osiągną „idealny” wirtualny czujnik zbliżeniowy Na Xiaomi 11T i przyszłych urządzeniach firmy.

Specyfikacje serii

Monitor 6,67 cala
AMOLED
1080 x 2400 pikseli
120Hz + HDR10 +
Uzdrowiciel Wymiary 1200 (Podstawowy)
Lwia paszcza 888 (czoło)
Baran 8 GB / 12 GB LPDDR4X (Podstawowy)/ LPDDR5 (czoło)
pamięć wewnętrzna 128 GB / 256 GB / 512 GB UFS 3.1
kamery tył:
108 MP (przysłona f/1,8)
Szeroki kąt 8MP (120°)
5-megapikselowe zdalne makro

Przede mną:
-16 megapikseli

Programowanie Android 11 (MIUI 12.5)
bateria 5000 mAh
Szybkie ładowanie 67W (Podstawowy)/ 120 W(czoło)
Połączenie 4G + 5G
Wi-Fi6
Bluetooth 5.2
GPS
Dodatki USB-C
Głośniki stereo (Harman Kardon)
NFC
Dźwięk wysokiej rozdzielczościPublicaciones similares a la que acabas de leer
¿Te ha parecido interesante esta noticia? Puedes dejarnos un comentario con tu opinión, te lo agradeceremos.  

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

„Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *