10 hrabstw Oregonu przechodzi do „ wysokiego ryzyka ”

10 hrabstw Oregonu przechodzi do „ wysokiego ryzyka ”

Portland, Oregon (KOIN) – 10 hrabstw w Oregonie przechodzi w piątek do kategorii wysokiego ryzyka.

Gubernator Kate Brown ogłosiła we wtorek. Okręgi Waszyngton, Clatsop, Columbia i Polk zostały przeniesione z poziomu ryzyka umiarkowanego do wysokiego. Hrabstwa Yamhill, Baker, Crook, Jefferson, Lane i Wasco skoczyły na wyższe ryzyko wynikające z niższego ryzyka.

Hrabstwo Hood River zostało przeniesione do grupy umiarkowanego ryzyka z niskiego ryzyka.

Od 23 kwietnia będą 23 prowincje o wysokim ryzyku, 3 o średnim ryzyku i 10 o niższym ryzyku.

Trzy bojkoty w dwutygodniowym okresie ostrzegawczym.

Gubernator powiedział, że wszystkie te poziomy ryzyka będą obowiązywać do 6 maja.

  • Hrabstwo Grant kwalifikuje się do wysokiego ryzyka, ale otrzymuje dwutygodniowy okres ostrzegawczy przy niższym ryzyku, ponieważ w ostatnim okresie przemieszczania się zmieniło się z umiarkowanego ryzyka.
  • Hrabstwo Malher kwalifikuje się do umiarkowanego ryzyka, ale ma dwutygodniowy okres ostrzegawczy przy niższym ryzyku, ponieważ przeszedł do niskiego poziomu umiarkowanego ryzyka w ostatnim okresie przeprowadzki.
  • Hrabstwo Umatela kwalifikuje się do wysokiego ryzyka, ale otrzymuje dwutygodniowy okres ostrzegawczy przy umiarkowanym poziomie ryzyka, ponieważ zmniejszył się z wysokiego ryzyka w ostatnim okresie przeprowadzki.

You May Also Like

About the Author: Ellen Doyle

"Introwertyk. Myśliciel. Rozwiązuje problemy. Specjalista od złego piwa. Skłonny do apatii. Ekspert od mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany fanatyk jedzenia."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *