11 nowych zgonów, 1827 nowych pozytywnych przypadków – termin

11 nowych zgonów, 1827 nowych pozytywnych przypadków - termin

aktualizacja: w niedzielę i Anioły Okręgowy Departament Zdrowia Publicznego ogłosił obecnie cztery nowe zgony, 1635 nowych przypadków i 508 hospitalizacji. Te nowe liczby zwiększają dotychczasową liczbę nowych przypadków w hrabstwie Los Angeles do 1 267 860 i 24 583 zgonów.

Ponad 7 170 000 osób zostało przetestowanych z pozytywnym wynikiem 16%.

W sobotę ta sama agencja zgłosiła 11 nowych zgonów z powodu COVID-19, oprócz 1827 nowych pozytywnych przypadków i 462 hospitalizacji.

Dzisiejsze liczby przynoszą w hrabstwie Los Angeles łącznie 24 579 zgonów z Korona wirusoraz 1.266.227 potwierdzonych przypadków.

Wyniki testów zostały teraz udostępnione prawie 7 170 000 osobom, a 16% uzyskało wynik pozytywny. Dzisiejszy dzienny wskaźnik pozytywnych testów wynosi 3,7%.

Dwie osoby, których zgony zostały dziś zgłoszone, miały ponad 80 lat. Dwóch z nich było w wieku od 65 do 79 lat; Pięć z nich miało od 50 do 64 lat. Osoba, która zmarła, miała od 30 do 49 lat, a inna miała od 18 do 29 lat.

Ogłoszone dzisiaj liczby przypadków i zgonów mogą odzwierciedlać opóźnienia w raportach weekendowych. Departament powiedział jednak, że „gwałtowny wzrost” transmisji Covid-19 w prowincji był „alarmujący”.

Liczba przypadków Covid wzrosła ośmiokrotnie od ponownego otwarcia hrabstwa 15 czerwca, czterokrotnie od 4 lipca. Wzrost ten przypisuje się „domieszce nieosłoniętych osobników, których status szczepienia jest nieznany” oraz zwiększonej częstości występowania zmiennych infekcji delta.

Obecnie ponad pięć milionów mieszkańców Los Angeles zostało w pełni zaszczepionych. Jednak prawie 4 mln nie zostało zaszczepionych, w tym 1,3 mln dzieci poniżej 12 roku życia.

Tak wygląda bojkot ponownie złożyć mandat, wymaga ukrycia się we wszystkich zamkniętych miejscach publicznych dziś wieczorem o 23:59. Mandat dotyczy wszystkich mieszkańców, niezależnie od statusu szczepień, chociaż obejmuje wyjątki dla dzieci poniżej drugiego roku życia, dla osób ze schorzeniami lub niepełnosprawnościami, które uniemożliwiają stosowanie masek, oraz tych, których praca nie pozwala na objęcie ubezpieczeniem.

“Poziom transmisji COVID-19, który obecnie obserwujemy, prowadzi do znacznego wzrostu zachorowań na stan krytyczny i hospitalizacji oraz wymaga od nas podjęcia natychmiastowych działań, aby zapobiec erozji naszych wysiłków na rzecz wyzdrowienia. Chociaż szczepionki są zdecydowanie naszym najpotężniejszym narzędziem, nie jesteśmy bliscy odporności stada”. Proszę, pomóż nam wrócić do spowolnienia rozprzestrzeniania się, nosząc maskę w pomieszczeniach. A dla tych, którzy kwalifikują się i którzy nie zostali jeszcze zaszczepieni, rozważ zaszczepienie się tak szybko, jak to możliwe, ponieważ nasz pełny powrót do zdrowia jest zagrożony, dopóki nie zaszczepi się więcej osób”.

Urzędnik zdrowia publicznego hrabstwa Los Angeles, dr Monto Davis, powiedział w czwartek, że hrabstwo rozważy ponowne wprowadzenie innych ograniczeń zdrowotnych, takich jak limity pojemności i dystans społeczny, jeśli to konieczne.

„Wszystko jest na stole”, powiedział, „jeśli sytuacja będzie się pogarszać”.

Ale podczas gdy Los Angeles należy teraz do kategorii wskazującej na „znaczne” rozprzestrzenianie się wirusa Covid, szeryf hrabstwa Alex Villanueva powiedział w piątek, że Jego przysięga nie spełni warunku przebrania.

Szczepionki przeciw Covid-19 są nadal dostępne dla osób w wieku co najmniej 12 lat, które mieszkają lub pracują w hrabstwie Los Angeles.

You May Also Like

About the Author: Ellen Doyle

„Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *