12-0. Harper, Miller, Segura i Phyllis niszczą maszyny do piwa

Milwaukee (USA), 6 września (EFE). Praworęczny Bryce Harper zaliczył wcześnie home run, kapitan pierwszego zespołu Brad Miller dodał parę creeperów, a z drugiej ręki Jean Segura zdobył debiutanta Wielkiego Szlema Zacka Wheelera i zbliżył się do Philadelphia Phillies Milwaukee Brewers 12-0.

Lewy gracz Andrew McCutchen i trzeci wenezuelski bazowy Freddy Galvez również trafili do home runów, Philadelphia wygrała ósme z ostatnich 10 meczów i pozostaje w rywalizacji o miejsce po sezonie.

Phillies pokonali Brewersów, liderów NL Central, pięć razy z rzędu w tym sezonie.

Wheeler (12-9) skutecznie przegrał trzy rundy, pokonując strzelca Brandona Woodruffa (9-8) w kolejnym meczu na prawą rękę od czasu meczu All-Star.

6 maja w Filadelfii Wheeler strzelił trzy gole w wygranym 2:0 meczu z Woodruffem, który strzelił w tym meczu 11 goli.

Harper dał Philliesowi szybkie prowadzenie po swoim 28. home runie, trafieniu w pierwszej połowie. Galvez zrobił to samo w drugim, a Miller na początku czwartego.

Bitwa Ameryki Łacińskiej z Velezem została zakończona po tym, jak Odbel Herrera zdobył 5:1, jeden rekord i jeden RBI i dołączył do wkładu swoich rodaków Galveza 3-1, jednego rekordu, jednego RBI, Ronalda Torresa 3-2, jednego rekordu i jednego pociągnięcia.

Podczas gdy Segura osiągnął wynik 5-3, zanotowano dwie rundy i cztery RBI.

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

„Przyjaciel zwierząt na całym świecie. Guru sieci. Organizator. Geek kulinarny. Amator telewizyjny. Pionier kawy. Alkoholowy narkoman”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *