12 klejnotów ze sklepu internetowego Nintendo Switch do odkrycia tej jesieni

Treść sponsorowana

The Sklep Z konwertyci Co miesiąc otrzymuje nowe gry, które wzbogacają katalog konsol o Nowe, innowacyjne i alternatywne propozycje którzy doskonale wpisują się w filozofię hybrydy i znajdują w swoim społeczeństwie idealną publiczność dla swoich innowacyjnych pomysłów, metod i mechanizmów. Zbadanie sklepu cyfrowego to gwarancja, że ​​znajdziemy nową grę wideo, która przyciągnie naszą uwagę, dlatego nietrudno nam przedstawić Cię poniżej 12 rekomendacji Możesz się tym cieszyć Transformacja.

Aeterna Noctis

Aterna Noctis to jest metroidvania Która podąża za klasycznymi pomysłami gatunku, a także dodaje nowoczesne akcenty, które sprawiają, że wygląda jak legenda. a mroczne wyzwanie W dwóch wymiarach został również stworzony przez hiszpańskie talenty. Jego przygoda jest intensywna, wymagająca i głęboka, a drobiazgowa walka prowadzi do napiętych konfrontacji, co dodatkowo potęguje Niesamowity projekt poziomu To sprawia, że ​​eksploracja jest prawie tak trudna, jak momenty czystej akcji.

Niebo niczyje

Przyjazd Niebo niczyje Na Nintendo Switch Hello Games nadal utrzymuje swoje ogromne doświadczenie w eksploracja kosmosu. Dzięki tej wersji, która zaskakuje jak dobrze jest przystosowana do konsoli hybrydowej, możliwe jest podróżowanie pomiędzy galaktykami i planetami z dowolnego miejsca. Podtrzymuje tę fantazję, która pozwala nam stać się astronautą utkniętym w środku wszechświata, Stwórz własną drogę Skoncentruj się na jednym z wielu aspektów, które ma po wielu latach aktualizacji.

Weź dwa

Nie ma co do tego wątpliwości Weź dwa on jest Jedna z najlepszych gier kooperacyjnych wydanych w ostatnich latachekscytująca przygoda, która nigdy nie przestaje nas zaskakiwać na każdym poziomie, więc jej pojawienie się na Nintendo Switch nie mogło być bardziej odpowiednie: zabawna przygoda tej dwu-zabawkowej pary doskonale wpisuje się w filozofię tej konsoli, zachęcając nas do podziel się tą niezwykłą podróżą w Miniaturze z naszymi przyjaciółmi i bliskimi.

Kurtka

apriorycznie Kurtka Może to brzmieć jak urocza gra, ale w głębi duszy jest to gra złożona przygoda To stawia nas w sytuacji małego lisa badającego tajemniczy świat, który nie został stworzony dla niego. To labirynt z niezliczonymi godzinami rozgrywki, a Wysoce dopracowana walka i tajemnice dookoła. Oryginalny, szczegółowy i z kilkoma wspaniałymi momentami, ten chwytliwy tytuł jest tak samo urzekający jak kilka innych.

twojaopa

twojaopa To prawdziwy klejnot Stworzony przez małą grupę przyjaciół. Jego założenie stawia na głowie wszystko, co myślimy, że wiemy o platformach 3D, i robi to, umożliwiając nam poruszanie się w scenariuszach przeczących grawitacji. Umiejętności naszej postaci, które możemy wykorzystać, aby spersonalizować, pozwalają mu to zrobić Poruszaj się po rozdrobnionym mieście W celu odzyskania go i odkrycia, kto to jest. Podczas tej podróży natrafimy na dużą ilość zagadek, które będziemy musieli rozwiązać, aby kontynuować postępy.

Spinfrog: wszyscy na pokładzie Frogcoptera

Jeśli szukasz fajnej gry puzzle labirynt Polecamy zajrzeć na Spinfrog: wszyscy na pokładzie FrogcopteraZalotna przygoda, która zmusi nas do pójścia naprzód 60 poziomów Prowadzenie dziwnej obracającej się maszyny. Będziemy musieli dotrzeć do końca każdej drogi, co nie będzie szczególnie łatwe ze względu na nieoczekiwane przeszkody i zakręty, choć na szczęście uda nam się Ulepszanie i dostosowywanie samochodu jak sobie życzymy.

Bezsenność

Gra Hiszpański horror Bezsenność Zabiera nas do rezydencji, w której czekają na nas nierozwiązane tajemnice i niebezpieczeństwa. W Castevet, wielkim domu, w którym toczy się gra, pokoje się zmieniają W celu zmylenia nas, aby dać nam prawdziwe lęki, które szokują nas i zaskakują w chwilach napięcia, gdy próbujemy rozwiązać oryginalne łamigłówki rozrzucone po jego pokojach. Wszystko to z historią w tle Nasze decyzje mają wagę.

Pigułki antykoncepcyjne

Pielgrzymi aresztowani podczas zmiany.

Słynne czeskie studium Amanita Design W końcu przyniósł na Nintendo Switch jedno ze swoich najsłynniejszych dzieł: It’s About Pigułki antykoncepcyjnePrzygoda Eksploracja i swobodna interakcja w dwóch wymiarach. Mamy serię kart z przedmiotami i działaniami, których możemy użyć, aby pociągnąć wiele wątków, które przeplatają historię dziwnego świata fantasy. Tylko dzięki tej bazie mogłem zapewnić wspaniałe doświadczenie eksploracji narracji.

Jak się pożegnać?

Zrzut ekranu Jak się pożegnać na Switchu.

Jak się pożegnać? to jest gra Zagadki narracyjne Który opowiada nam historię niedawno zmarłej osoby, która właśnie stała się duchem. Jego piękne otoczenie składa się z rzędów kwadratów, które musimy przesunąć, aby doprowadzić duchy do drzwi prowadzących do życia pozagrobowego, pomysł, który zmienia się, by jednocześnie przedstawiać trudne łamigłówki. Sprawia, że ​​myślimy o życiu i śmierciI.

nyyad

Odbierz NAIAD na Nintendo Switch.

Hiszpańska gra wideo nyyad Oferuje wyjątkowe wrażenia, na których się koncentrujesz Wygodna i prosta eksploracja. Sterujemy postacią płynącą w rzece, pozwalając nurtowi go odciągnąć, jednocześnie wchodząc w interakcję ze zwierzętami i roślinami strumienia, aby odkryć małe sekrety ukryte w tym miejscu. Jego artystyczny styl to pierwsza rzecz, która rzuca się w oczy, stawia na kolorową estetykę, którą widzimy w całej okazałości z super uroczego aparatu. jej t Opracowany przez jedną osobę, HiWarpa jego historia jest podzielona na 16 poziomów, od źródła do lasu, w celu dotarcia do morza.

Saturnalie

Saturnalie To przygoda horror i przetrwanieale nie ma to nic wspólnego z tym, do czego jesteśmy przyzwyczajeni: ta gra przenosi nas do małego miasteczka we włoskim regionie Sardynia Wcielamy się w cztery postacie próbujące rozwiązać zagadkę mającą swoje korzenie w lokalnym folklorze. Jednak labiryntowe uliczki tego miejsca zmieniają się za każdym razem, gdy wszyscy członkowie grupy się gubią, zamieniając grę w a Rogolit Narracja który również wyróżnia się w charyzmatycznym kierunku artystycznym.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *