18 krajów bierze udział w Mistrzostwach Europy Weteranów Padla w La Nucia

Od 12 do 17 czerwca La Nucia, Miasto Sportu, będzie gospodarzem Mistrzostw UEFA Seniorów w Piłce Nożnej. W dwóch kategoriach turnieju rywalizować będzie 18 krajów i 800 graczy: Weterani i superweterani. Wstęp dla publiczności będzie bezpłatny i bezpłatny.

W zgłoszeniu na te Mistrzostwa Europy Weteranów przez selekcję wziął udział Alfonso MontferrerPrezes Federacji CV Padel, Alex Gonzalez, Padelpoint La Nucia i Sergio VillalbaPełniący obowiązki doradcy sportowego. Te „Wielkie Mistrzostwa Europy FIP” są organizowane przez Międzynarodową Federację Padel, Hiszpańską Federację Wioślarską, Federację Padel Wspólnoty Walencji i Padelpoint Club La Nucía we współpracy z Najwyższą Radą Sportu, Trinidad Alfonso-Community of l’Esport, Rada Prowincji Alicante i Rada Miasta La nocia.

18 krajów

W premierowym Turnieju Padla dla Weteranów według selekcji wezmą udział: Niemcy, Belgia, Dania, Hiszpania, Francja, Wielka Brytania, Irlandia, Włochy, Portugalia, Szwecja, Austria, Finlandia, Holandia, Węgry, Izrael, Litwa, Norwegia i Polska.

Weterani i superweterani

Ten Padel’s Picks European Veterans obejmie dwie kategorie mężczyzn i kobiet, którzy będą rywalizować w różnych trybach weterani (+40, +45 i +50) Oparte na starożytny wojownik (+50, +55 i +60). Ponadto odbędą się równoległe pary narodowe otwarte dla mężczyzn i kobiet w podobnym wieku (+40, +45, +50, +55, +60).

Ponieważ istnieje wiele kategorii i graczy, odbędzie się na 13 torach w Padelpoint La Nucíaz siedzibą w Ciutat Esportiva Camilo Cano de La Nucía i na siedmiu zboczach Padelpoint VillaitanaA ten hotel znajduje się w Benidorm.

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

"Pionier w mediach społecznościowych. Miłośnik muzyki. Zły student. Introwertyk. Typowy fan piwa. Ekstremalny webinnik. Fanatyk telewizji. Totalny ewangelista podróży. Guru zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *