20 najlepszych pokazów kamer na Czarny Piątek i Poniedziałek Internetowy (2021)

Oświetlenie kieszonkowe LED do kręgli

fot. kręgielnia

AdoramaI B&H

Ta kieszonkowa lampa wideo LED jest jednym z naszych ulubionych gadżetów Twórz filmy w jakości studyjnej w domu. Staje się zauważalnie jasny pomimo niewielkich rozmiarów i oferuje różnorodność kolorów i efektów. Możesz dostosować temperaturę barwową do warunków oświetleniowych lub naśladować wiązkę, symulując efekt. Mocuje się do aparatu za pomocą fajnego buta.

AmazonkaI B&H

Nie jest tak jasny jak Boling powyżej, ale lampa wideo Aputure jest magnetyczna, więc można ją przymocować do wielu różnych powierzchni w celu łatwej instalacji. Ma wiele efektów i opcji kolorystycznych, a można go ładować przez USB-C lub bezprzewodową ładowarkę Qi.

Wsparcie dla Snow Cube Mobile Creator.

Zdjęcie: LumeCube

B&HI wiadro lodu

Ten stojak jest niezwykle stabilny, a klipsy pełnią jednocześnie funkcję fajnych uchwytów do butów, dzięki czemu możesz podłączyć mikrofon i kompaktowe oświetlenie wideo do całego studia w podróży. Naszym jedynym problemem jest to, że nie można regulować wysokości.

AmazonkaI Adorama

Jeśli stoisz tuż przed kamerą, mikrofon typu shotgun jest jednym z najlepszych sposobów nagrywania dźwięku. To bóstwo pasuje do stojaka na buty na górze pokoju. Po prostu podłącz i gotowe. Doskonale odbiera dźwięk, a także łączy się z telefonem, gdy jesteś w podróży.

Torby i plecaki fotograficzne

Teraz, po pobraniu wszystkich akcesoriów potrzebnych do przechowywania fajnych zdjęć i filmów w terenie, potrzebujesz sposobu na wygodne noszenie wszystkiego ze sobą. Jeśli nie widzisz tego, co chcesz dalej, zajrzyj do naszego przewodnika Torby na aparaty, paski, wnętrza, luksusowe plecaki.

Torba na aparat Brevite The Jumper.

Zdjęcie: Prywatne

ObecnieI prywatny

To najlepszy plecak na aparat dla większości ludzi. Kompletny przewodnik po torbach na aparat. Jest stosunkowo mały, ale może pomieścić lustrzankę cyfrową lub bezlusterkowiec, dodatkowe obiektywy i mały statyw w bocznej kieszeni (z pętlą do mocowania). Ma pasek na bagaż, wyściełany schowek na laptopa i górną komorę na wszystko inne. Najlepsze jest to, że jest dostępny w zabawnych kolorach.

B&HI Wandrd (wpisz kod BF5OFF, aby uzyskać dodatkowe 5% zniżki)

Połącz ten pojemny plecak z dwoma niezbędnymi blokami aparatu Wandrd (Razem $278) i możesz umieścić plik jest Twoje Sprzęt i miejsce na odzież i inny sprzęt. Zabrałem tę torbę, którą można przekształcić w torbę podróżną (z miejscem na pasek), na moją wycieczkę na Islandię i nie może być bardziej kompletna. Pamiętaj tylko, że może nie liczyć się jako przedmiot osobisty w samolocie, ale jako bagaż podręczny. Więcej informacji na ten temat możesz uzyskać od nas. Kompletny przewodnik po torbach na aparat.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

„Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *