20% zniżki na tego MacBooka Pro w Worten

20% zniżki na tego MacBooka Pro w Worten

Jeśli myślisz o zakupie Apple Macbook Pro Mając potężny procesor M2 i nie chcąc czekać na Prime Day w obawie, że się skończy, może to być odpowiedni moment, bo nie jest łatwo znaleźć produkty tej firmy w tak przecenionej cenie, dlatego też biorąc skorzystanie z tej oferty może być konieczne.

MacBook Pro to najpotężniejszy laptop z układem M2, który pozwala nam wykonywać wszelkiego rodzaju zadania. Poza tym teraz może być twój Ponad 300 euro zniżki

Zasilanie i bateria są tak samo wydajne, jak oferują

ona ma Niesamowite widowisko Monitor o przekątnej 13,3 cala z podświetleniem LED i technologią IPS, jasnością 500 nitów i milionami kolorów zapewnia szeroką gamę kolorów, która pozwala nam cieszyć się ultrarealistycznymi obrazami.

Twoja bateriaz polimerów litowych o pojemności 58,2 Wh to jego główna cecha, dzięki której możemy odtwarzać do 20 godzin wideo w aplikacji Apple TV bez przerwy, dodatkowo do 17 godzin bezprzewodowego przeglądania stron internetowych.

Wewnątrz znajdujemy Nowy chip M2 firmy Apple Składa się z 8-rdzeniowego procesora z 4 rdzeniami wydajnościowymi i 4 rdzeniami wydajnościowymi oraz 10-rdzeniową kartą graficzną. Wszystko to sprawia, że ​​ten model jest do 15 razy szybszy niż równoważny model Intela.

Na koniec warto podkreślić tzw zmierzenie 12 cali szerokości, 8,5 cala głębokości, zaledwie 0,6 cala grubości i waga 3 funtów sprawiają, że to przenośne urządzenie jest idealne do zabrania na weekendową wycieczkę i działa tylko na baterii. To gwiazda pod względem mocy, ekranu i baterii.

Zaoszczędź ponad 300 € przy zakupie MacBooka Pro

Jest to idealny laptop biznesowy, który dzięki imponującemu ekranowi jest wysoko ceniony przez profesjonalistów w dziedzinie projektowania. Ma również technologię True Tone, dzięki której możesz pracować przez wiele godzin, nie zauważając zmęczenia oczu. Ma również prywatność, która odróżnia ją od reszty, czyli pasek dotykowy, Mały pasek dotykowy, który zastępuje klawisze funkcyjne czymś bardziej praktycznym, który możesz zmieniać zgodnie ze swoimi potrzebami i kontrolować wszystko: wstawiaj emotikony, kontroluj głośność… cokolwiek chcesz.

Szary Macbook Pro

Ułatwienia dostępu w MacBooku Pro pomagają osobom niepełnosprawnym w pełni go wykorzystać. Dzięki funkcjom dla użytkowników niedowidzących, niedosłyszących, poruszających się i uczących się, robienie niesamowitych rzeczy jest w zasięgu każdego.

Jak już powiedzieliśmy, ten laptop może być Twój za mniej niż 1300 euro. liczyć po jednym 20% taniejJeśli czekałeś na idealną okazję do przebudowy komputera, to jest to. Jest mocny, wszechstronny, lekki i kompaktowy. Jego pierwotna cena to 1619 euro, a dzięki tej ofercie może być Twój za jedyne 1297 euro. Nie wiemy, jak długo nie podejmujesz ryzyka i… nie daj się wymknąć!

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *